در پى بوسه جنجالى؛ رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا از سمتش استعفا می‌دهد

نشریه «کوپه» فاش کرد که روبیالس در جلسه فردای مجمع فوق‌العاده فدراسیون فوتبال اسپانیا استعفای خود را ارائه می‌دهد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

لوئیس روبیالس، رئيس فدراسیون فوتبال اسپانیا، پس از جنجالى شدن بوسه بر لبان جنیفر هرموسو، هافبک تیم ملی زنان ماتادورها، تصمیم به استعفا از سمتش گرفته‌ است.

رسانه‌های اسپانیایی از جمله نشریه «کوپه» فاش کردند که روبیالس در جلسه فردای مجمع فوق‌العاده فدراسیون فوتبال اسپانیا استعفای خود را ارائه می‌دهد.

حرکتی که در جریان مراسم اهدای مدال‌ها و کاپ قهرمانی جام جهانی فوتبال رخ داد موجب انتقادات بسیاری از رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا شد و او را با اتهامات مختلفی همچون «خشونت علیه زنان» و «تعرض جنسی» مواجه کرد.

روبیالس به دلیل آنچه «رفتار نامتعارف و ناشایست» در فینال جام جهانی زنان توصیف شده، عذرخواهی کرد، اما رسانه‌ها و مسئولان بلندمرتبه اسپانیایی خواستار استعفای او از سمتش شدند.

فدراسیون جهانی فوتبال جهان موسوم به «فیفا» پنج‌شنبه 3 شهریور با انتشار بیانیه‌ای خبر از تشکیل پرونده علیه اقدام عجیب لوئیس روبیالس داد.

در بیانیه فیفا آمده است: «کمیته انضباطی فیفا امروز به لوئیس روبیالس، رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا اطلاع داد که در رابطه با اتفاقاتی که در بازی فینال رخ داده است، پرونده انضباطی را علیه وی آغاز کرده است».

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید