النصر سعودی برنده جام ملک سلمان شد

ستاره پرتقالی پس از برخورد شدید با محمد جحفالی بازیکن تعویضی در دقیقه 110، مصدوم شد و با تحمل درد در حالی از زمین خارج شد که تیمش را به اولین لقب خود در دور جدید لیگ سعودی رساند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

کریستیانو رونالدو قبل از مصدومیت خود در جریان بازی با دو گل، ده بازیکن تیم النصر سعودی را به پیروزی برابر الهلال، رقیب داخلی این تیم با نتیجه 2-1 رساند که بدین ترتیب جام باشگاه‌های ملک سلمان شنبه 21 مرداد نصیب النصر شد.

مایکل دلگادو برزیلی در دقیقه 51 با ضربه سر، گل الهلال را به ثمر رساند تا این که رضوان جید، داور مراکشی در دقیقه 71 به عبدالاله العمری، مدافع النصر کارت قرمز داد و 3 دقیقه بعد، رونالدو با شوتی محکم در پی پاس سلطان الغنام، تور دروازه الهلال را لرزاند و دو تیم با تساوی تا پایان دو نیمه، راهی وقت اضافه شدند.

در دقیقه 98، کاپیتان پرتغال پس از پیگیری شوت محکم سکو فوفانا، هم‌تیمی خود، با ضربه سر فوق‌العاده، گل پیروزی را در نیمه نخست وقت اضافه وارد دروازه حریف کرد.

ستاره پرتقالی پس از برخورد شدید با محمد جحفالی بازیکن تعویضی در دقیقه 110، مصدوم شد و با تحمل درد در حالی از زمین خارج شد که تیمش را به اولین لقب خود در دور جدید لیگ سعودی رساند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید