کپا جانشین تیبو کورتوا در رئال مادرید می‌شود

رئال مادرید به جستجو برای خرید جانشین کورتوا ادامه می‌دهد چرا که سنگربان بلژیکی به‌دلیل مصدومیت رباط صلیبی با فصل جدید لیگ اسپانیا وداع کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

شنیدها حاکی است که کپا آریزابالاگا، دروازه‌بان اسپانیایی باشگاه فوتبال چلسی پس از رد پیشنهاد بایرن‌مونیخ، در آستانه پیوستن به رئال مادرید قرار گرفت.

فلوریان پلاتنبرگ، خبرنگار پورتال آلمانی شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت»، شنبه 21 مرداد فاش کرد که انتقال آرایزابالاگا به بایرن‌مونیخ منتفی شد و این سنگربان در آستانه‌‌ انتقال قرضی به رئال مادرید قرار دارد.

ادو ولاسکو، خبرنگار برنامه تلویزیونی-ورزشی «ال-چیرینگیتو» هم خبر داد که یوپیس، مربی دروازه‌بان‌های رئال مادرید که با کپا در آکادمی بیلبائو کار کرده است نقش مهمی برای متقاعدکردن شاگرد سابق خود جهت رد پیشنهاد بایرن‌مونیخ و پیوستن به کهکشانی‌ها ایفا کرد.

رئال مادرید همچنان به جستجو برای خرید جانشین تیبو کورتوا ادامه می‌دهد چرا که سنگربان بلژیکی به‌دلیل مصدومیت رباط صلیبی با فصل جدید لیگ اسپانیا وداع کرده است.

گزینه اصلی رئال مادرید، یاسین بونو، دروازه‌بان مراکشی سویا است اما حضور او در جام ملت‌های آفریقا و غیبت احتمالی این بازیکن در 13 بازی در دی و بهمن‌ مشکل اصلی مدیران رئال مادرید برای خرید این دروازه‌بان عنوان شد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید