شوک فلورنتینو پرز به هواداران رئال مادرید؛ امباپه را فراموش کنید

رئیس باشگاه رئال مادرید قصد دارد کیلیان امباپه را در تابستان سال آینده به صورت رایگان به خدمت گیرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

در حالی‌که با آغاز ماه اوت هواداران رئال مادرید طبق اعلام قبلی رسانه‌های اسپانیایی و فرانسوی منتظر به پایان رساندن پروسه انتقال کیلیان امباپه، فوق ستاره فرانسوی فوتبال جهان به تیم خود بودند، نشریه اسپانیایی «رلوو» فاش کرد که فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال مادرید به مسئولان باشگاه گفته است که مسئله انتقال امباپه در تابستان سال جاری را فراموش کنند.

رئیس 76 ساله رئال مادرید قصد دارد که کیلیان امباپه‌ را به صورت رایگان در پنجره نقل‌وانتقالاتی تابستان 2024 بدون پرداخت هیچ مبلغی به پاری‌سن‌ژرمن به‌ خدمت بگیرد.

نشریه «رلوو» دلیل عدم ارائه پیشنهاد و مذاکره فلورنتینو پرز با مدیران‌ پاری‌سن‌ژرمن در تابستان سال جاری را بی‌احترامی آنها به سه پیشنهاد سال گذشته او برای به‌ خدمت گرفتن امباپه که بی‌پاسخ ماندند، می‌داند.

او قصد دارد با به خدمت گرفتن رایگان امباپه انتقام خود را از مسئولان پاری‌سن‌ژرمن بگیرد.

قرارداد فعلی امباپه با پس‌اس‌جی در تابستان 2024 به پایان می‌رسد و الخلیفی قصد دارد او را در پنجره نقل‌وانتقالات جاری به‌فروش برساند تا از جدایی رایگان امباپه ضرر نکند و از اعمال محرومیت‌های اتحادیه فوتبال اروپا، «یوفا» جلوگیری کند.

مالکان قطری پی‌اس‌جی به مادر امباپه كه مدیر برنامه‌های او است، اعلام کردند در صورت تمدید نکردن قرارداد، این بازیکن می‌بایست هرچه سریع‌تر باشگاه را ترک کند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید