اسطوره منچستریونایتد از خریدهای تابستانی این باشگاه ابراز نگرانی کرد

کاپیتان پیشین منچستریونایتد گفت که حضور و عملکرد اونانا و هویلوند در فصل آینده او را واقعا نگران کرده است

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

گری نویل، اسطوره و مدافع پیشین باشگاه منچستریونایتد، در مصاحبه‌ای ضمن انتقاد از هزینه سرسام‌آور سه خرید تابستانی «شیاطین سرخ» گفت که نگران کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا توسط این تیم است.

منچستریونایتد در بازار نقل‌وانتقالات تابستان سال جاری نزدیک به 185 میلیون یورو صرف خرید آندره اونانا، میسون مونت و راسموس هویلوند کرده، اما کاپیتان سابق این تیم در مصاحبه‌ای با پورتال بریتانیایی «اسکای اسپورت» می‌گوید مطمئن نیست که این خریدها بتوانند عملکرد خوب تیم در فصل آینده را تضمین کنند.

کاپیتان پیشین منچستریونایتد گفت: «حضور و عملکرد اونانا و هویلوند در فصل آینده مرا واقعا نگران کرده است. در لیگ برتر، دروازه‌‌بان منچستریونایتد بیش از هر فوتبالیست دیگری با انتقاد مواجه می‌شود. تک‌تک رسانه‌ها و کارشناس‌ها با کوچک‌ترین گاف به او حمله خواهند کرد.

برای مقابله با حجم وحشتناک انتقادها باید شخصیتی خیلی قوی نشان بدهد.»

گری نویل در ادامه به عملکرد «شیاطین سرخ» در لیگ برتر و چگونگی کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا گفت: «با وجود هزینه قابل توجهی که باشگاه در طول تابستان انجام داده، من نگران فصل آینده و حفظ سهمیه چمپیونزلیگ هستم».

نویل در ادامه با بیان اینکه «مهاجم مرکزی هم پست دیگری است که به اندازه دروازه‌بان در دید است»، افزود: «از عملکرد هویلند مطمئن نیستم و برای همین است که می‌گویم فکر کردن به فصل آینده اذیتم می‌کند».

شاگردان اریک تن‌هاخ هلندی فصل 24-2023 رقابت‌های لیگ برتر انگلیس را شامگاه دوشنبه هفته آینده با دیدار مقابل ولوورهمپتون در ورزشگاه «اولدترافورد» آغاز خواهند کرد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید

  • فعال‌سازی حالت خواندن
    100% Font Size