ساديو مانه هم‌بازی رونالدو در النصر سعودی شد

فوق‌ستاره سنگالی فوتبال جهان با انتقالی 40 میلیون یورویی بایرن‌مونیخ را به مقصد باشگاه النصر سعودی ترک کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

در ادامه حضور توفانی تیم‌های سعودی در بازار نقل‌وانتقالات فوتبال اروپا، با‌شگاه النصر سعودی از خرید سادیو مانه، فوق ستاره سنگالی فصل گذشته باشگاه بایرن‌مونیخ خبر داد.

باشگاه النصر سعودی شامگاه سه‌شنبه 10 مرداد با انتشار ویدیویی در شبکه اجتماعی خود در «ایکس» ضمن تایید این خبر، نوشت: «همه با یک صدا؛ سادیو مانه.»

Advertisement

پس از توافق نهایی زردپوشان سعودی با بایرن مونیخ، مانه پس از سپری کردن یک فصل ناموفق در جمع «باواریایی‌ها» با انتقالی 40 میلیون یورویی به جمع یاران کریستیانو رونالدو اضافه شد.

النصر هفتمین باشگاه سادیو مانه در دوران حرفه‌ای او است. مانه فوتبال خود را در سنگال با باشگاه «گینیراشیون فوت» آغاز کرد و سپس به‌ترتیب راهی متز فرانسه و رد‌بول سالزبورگ اتریش شد.

مانه در سال 2014 ابتدا به تیم ساوث‌همپتون انگلیس نقل مکان کرد و پس از دو فصل به لیورپول رفت و در آنجا به مدت شش فصل پیراهن «سرخ‌های آنفیلد» را به تن کرد و سرانجام فصل گذشته به بایرن‌مونیخ پیوست.

مانه در دوران حرفه‌ای خود به موفقیت‌های بسیاری، از جمله قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا، لیگ برتر انگلیس و جام باشگاه‌های جهان به‌همراه لیورپول و بوندس‌لیگا و سوپرجام آلمان به‌همراه بایرن‌مونیخ، دست یافت.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید