جانشین کیلیان امباپه از بارسلونا می‌آید

پاری‌سن‌ژرمن آماده است با پرداخت 50 میلیون یورو عثمان دمبله را از بارسلونا خریداری کند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

شنیده‌ها حاکی است که عثمان دمبله، وینگر فرانسوی باشگاه بارسلونا به پیشنهاد پاری‌سن‌ژرمن جواب مثبت داده و این بازیکن تا ساعات آینده به «پی‌اس‌جی» می‌پیوندد.

فابریتزیو رومانو، خبرنگار ورزشی پورتال ایتالیایی شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت» و کارشناس معتبر نقل‌وانتقالاتی فوتبال اروپا دوشنبه 31 ژوئیه در «ایکس» نوشت: «موسی دمبله، مدیربرنامه‌های عثمان دمبله و مدیران پاری‌سن‌ژرمن بر سر قراردادی پنج ساله به توافق شفاهی رسیدند.»

رومانو در ادامه می‌افزاید که پیشنهاد پی‌اس‌جی به دست مدیران بارسلونا رسیده و پروسه انتقال دمبله تنها مسئله زمان است.

رادیو «مونت‌کارلو» به نقل از یک منبع آگاه و نزدیک به مدیران پاری‌سن‌ژرمن نوشت که مالکان قطری پس‌اس‌جی در ساعت‌های گذشته تصمیم گرفتند بند آزادسازی وینگر فرانسوی بارسلونا را فعال کنند.

عثمان دمبله تا نیمه‌شب 31 ژوئیه می‌تواند با پرداخت 50 میلیون یورو بارسلونا را ترک کند و اکنون پاری‌سن‌ژرمن آماده است با پرداخت مبلغ مذکور دمبله را به ترکیب لوئیس انریکه اضافه کند.

انریکه که به تازگی سکان هدایت پی‌اس‌جی را دست دست گرفته، دمبله را بهترین گزینه برای جانشینی کیلیان امباپه در ترکیب خود می‌داند و از همین رو از پاریسی‌ها درخواست امضای قرارداد با وینگر فرانسوی «آبی‌اناری‌ها» را کرده است.

با انتقال احتمالی دمبله به‌نظر می‌رسد که سریال پاری‌سن‌ژرمن و امباپه به روزهای پایانی خود رسیده و مدیران پی‌اس‌جی راهی جز تسلیم خواسته‌های این بازیکن و رئال مادرید ندارند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید