رضایت آنچلوتی از بلینگام پس از دیدار با میلان

سرمربی ایتالیایی رئال مادرید در نشست خبری خود گفت که رئال مادرید خوش‌شانس است که «جود بلینگهام فوق‌العاده» را در اختیار دارد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

جود بلینگهام، فوق ستاره بریتانیایی که در تابستان سال جاری با انتقالی 120 میلیون یورویی از دورتموند به رئال مادرید پیوست، در نخستین دیدار پیش‌فصل با پیراهن کهکشانی‌ها مقابل میلان عملکرد فو‌ق‌العاده و بی‌نقصی را از خود برجای گذاشت.

این بازیکن 20 ساله موفق شد در پیروزی 3 بر دو رئال مادرید مقابل میلان نمایش درخشانی را از خود بر جای بگذارد که تحسین و تمجید کارلو آنجلوتی و شمار بسیاری از هواداران رئال مادرید را در شبکه‌های اجتماعی پس از مسابقه به‌همراه داشت.

کارلو آنجلوتی، سرمربی ایتالیایی رئال مادرید در نشست خبری پس از پایان بازی با بیان اینکه عملکرد بلینکهام او را تحت تاثیر قرار داده، افزود: «رئال مادرید خوش‌شانس است که جود بلینگهام فوق‌العاده را در اختیار دارد.»

بلینگهام در حضور 62 دقیقه‌ای خود با اعتماد به‌نفس و تکنیک بالا بارها تماشاگران و آنجلوتی را محو درخشش فوق‌العاده خود کرد.

آنجلوتی با اشاره به اولین حضور ستاره جدید رئال مادرید در میدان گفت: « به‌ندرت می‌توان بازیکنی با این کیفیت پیدا کرد. او فقط 20 سال دارد، بنابراین می‌تواند پیشرفت کند. ما خوش‌شانس هستیم که او را در تیم خود داریم. بلینگهام حتی بدون توپ هم می‌تواند تاثیرگذار باشد. او قرار است کیفیت بیشتری به تیمی اضافه کند که از کیفیت خارق‌العاده‌ای برخوردار است.»

این ستاره بریتانیایی پس از پایان بازی با انتشار تصاویری از خودش با پیراهن رئال مادرید در رسانه‌های اجتماعی نوشت: «اولین دقایق حضورم در زمین به عنوان یکی از هواداران و عاشقان رئال را بسیار دوست داشتم. بیاید به ساختن این تیم ادامه دهیم. از شما به خاطر عشقی که به من دادید ممنونم.»

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید