جدال مدیران پی‌اس‌جی و امباپه یادآور مشاجره 35 سال پیش شوستر و بارسلونا

رئیس وقت بارسلونا در سال 1988 برند شوستر، بازیکن آلمانی را به‌دلیل امتناع از تمدید قرارداد یک فصل سکونشین کرد و در نهایت فصل بعد به‌صورت رایگان به رئال مادرید پیوست

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

جدال و مشاجره روزهای اخیر ناصر الخلیفی، رئیس باشگاه پاری‌سن‌ژرمن و کیلیان امباپه، بازیکن این تیم یادآور کشمکش بین برند شوستر، بازیکن آلمانی و خوزه لوئیس نونز، رئیس وقت بارسلونا است.

نونز در سال 1988 شوستر را به‌دلیل امتناع از تمدید قرارداد با بارسلونا یک فصل سکونشین کرد و در نهایت فصل بعد شوستر به‌صورت رایگان به رئال مادرید پیوست.

برند شوستر
برند شوستر
Advertisement

قرارداد فعلی امباپه با پس‌اس‌جی در تابستان 2024 به پایان می‌رسد و الخلیفی قصد دارد او را در پنجره نقل‌وانتقالات جاری به‌فروش برساند تا از جدایی رایگان امباپه ضرر نکند و از اعمال محرومیت‌های اتحادیه فوتبال اروپا، «یوفا» جلوگیری کند.

باشگاه پاری‌سن‌ژرمن شامگاه جمعه 30 تیر کیلیان امباپه را از لیست مسافران تور پیش‌فصل برای سفر به ژاپن خط زد و این تیم بدون فوق ستاره فرانسوی خود به توکیو سفر کرد.

نشریه معتبر فرانسوی «اکیپ» به نقل از یک منبع آگاه از رختکن «پی‌اس‌جی» در خبری اختصاصی، دلیل خط خوردن نام امباپه را توافق این بازیکن با باشگاه رئال مادرید برای انتقال رایگان به «کهکشانی‌ها» در سال 2024 عنوان کرد.

مالکان قطری پی‌اس‌جی به مادر امباپه كه مدیر برنامه‌های او است، اعلام کردند در صورت تمدید نکردن قرارداد، این بازیکن می‌بایست هرچه سریع‌تر باشگاه را ترک کند.

نشریه بریتانیایی «اتلتیک» اخیرا در گزارشی اختصاصی مدعی شد که کاسه صبر مدیران پاری‌سن‌ژرمن از رفتارهای اخیر امباپه لبریز شده و قصد آن دارند تا کیلیان را در صورت عدم تمدید و یا فروش در پنجره نقل‌وانتقالات تابستان جاری او را نیمکت‌نشین و سکونشین کنند.

نشریه «لوپاریزین» نیز نوشت که کیلیان امباپه تا زمانی‌که تصمیم قاطع خود را به مالکان قطری پاری‌سن‌ژرمن اعلام نکند، پیراهن پاری‌سن‌ژرمن را به تن نخواهد کرد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید