کیلیان امباپه رسما از لیست تور پیش‌فصل پاری‌سن‌ژرمن خط خورد

نشریه «لوپاریزین» نوشت که کیلیان امباپه تا زمانی‌که تصمیم قاطع خود برای تمدید قرارداد به مدیریت باشگاه اعلام نکند دیگر پیراهن پاری‌سن‌ژرمن را به تن نخواهد کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

باشگاه پاری‌سن‌ژرمن شامگاه جمعه 30 تیر با انتشار لیست مسافران تور پیش‌فصل برای سفر به ژاپن همه را غافلگیر کرد.
در لیست منتشر شده نامی از کیلیان امباپه، فوق‌ستاره فرانسوی فوتبال جهان دیده نشد.

نشریه معتبر فرانسوی «اکیپ» به نقل از یک منبع آگاه از رختکن «پی‌اس‌جی» در خبری اختصاصی، دلیل خط خوردن نام امباپه را توافق این بازیکن با باشگاه رئال مادرید برای انتقال رایگان به «کهکشانی‌ها» در سال 2024 عنوان کرد.

در ادامه این خبر آمده است که مالکان قطری پی‌اس‌جی به مادر امباپه كه مدیر برنامه‌های او است، اعلام کردند در صورت تمدید نکردن قرارداد، می‌بایست هرچه سریع‌تر باشگاه را ترک کنید.

«اکیپ» در ادامه می‌نویسد که پاری‌سن‌ژرمن تا 31 ژوئیه (پایان مهلت تمدید قرارداد) با هیچ تیمی برای فروش بازیکن فرانسوی مذاکره نخواهد کرد و پیام آنها واضح است، اگر بازیکنی به تور پیش‌فصل ژاپن دعوت نشد حتما در برنامه‌های لوئیس انریکه برای فصل آینده جایی ندارد.

نشریه بریتانیایی «اتلتیک» چهارشنبه 19 ژوئیه در گزارشی اختصاصی مدعی شده بود که کاسه صبر مدیران پاری‌سن‌ژرمن از رفتارهای اخیر امباپه لبریز شده و قصد آن دارند تا کیلیان را در صورت عدم تمدید و یا فروش در پنجره نقل‌وانتقالاتی تابستان جاری به نیمکت‌نشینی و سکونشینی تهدید کنند.

نشریه «لوپاریزین» دقایقی پیش نوشت که کیلیان امباپه تا زمانی‌که تصمیم قاطع خود را به مدیریت باشگاه اعلام نکند دیگر پیراهن پاری‌سن‌ژرمن را به تن نخواهد کرد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید