فاش شدن دلیل لیونل مسی از امتناع بازی‌کردن در برخی مسابقات لیگ آمریکا

مسئولان باشگاه اینتر میامی در آستانه یک بحران تجاری قرار گرفته‌اند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

باشگاه اینتر میامی پس از کش‌و‌قوس‌های فراوان و رقابتی طولانی برای به‌دست آورن خدمات لیونل مسی، ابر‌اسطوره آرژانتینی فوتبال جهان، بالاخره توانست او را به‌عنوان بازیکن آزاد جذب کند، اما گزارش‌ها حاکی است که مسی از انجام برخی مسابقات در رقابت‌های «ام‌ال‌اس» خودداری کرده است.

به‌گزارش نشریه بریتانیایی «دیلی‌میل»، مسئولان باشگاه اینتر میامی در آستانه یک بحران تجاری جدید قرار گرفته‌اند؛ چرا که مسی تمایلی به بازی در ورزشگاه‌هایی که از چمن مصنوعی برخوردارند ندارد.

در حال حاضر شش باشگاه در لیگ حرفه‌ای فوتبال آمریکا موسوم به «ام‌ال‌اس» از ورزشگاه‌هایی با چمن مصنوعی استفاده می‌کنند و غیبت این بازیکن آرژانتینی نشان دهنده ضربه تجاری سنگین و قوی به مسئولان اینتر میامی است.

پیش‌تر، دیوید بکهام و زلاتان ابراهیموویچ در زمان حضورشان در تیم‌های آمریکایی نیز از همین مشکل رنج می‌بردند.
دیوید بکهام، مالک فعلی باشگاه اینتر میامی در بین سال‌های 2012 تا 2017 برای لس‌آنجلس گلکسی بازی می‌کرد. او در رابطه با بازی کردن بازیکنان حرفه‌ای بر روی چمن مصنوعی گفته بود: «به عنوان یک ورزشکار حرفه‌ای، نمی‌توانید بازی‌ای مانند فوتبال را بر روی چمن مصنوعی انجام دهید. بدن شما ممکن است تا سه روز پس از مسابقه در معرض آسیب‌دیدگی باشد.»

ابراهیموویچ که در فصل 2018-2019 نیز پیراهن لس‌آنجلس گلکسی را بر تن می‌کرد، گفت: «بازی روی چمن مصنوعی به افزایش خطر مصدومیت و آسیب‌دیدگی پاهای شما منجر می‌شود.»
اینتر میامی پس از هفت ماه قهرمانی آرژانتین در جام جهانی قطر، دوشنبه گذشته در مراسمی باشکوه بازیکن جدید خود را در ورزشگاه «فورت لادردیل» معرفی کرد.
به گزارش روزنامه «دیلی میرر»، مسئولان تیم آمریکایی در آستانه یک بحران تجاری جدید قرار گرفته‌اند چرا که مسی تمایلی به بازی در ورزشگاه‌های چمن مصنوعی ندارد و در حال حاضر 6 تیم لیگ برتری از استادیوم‌هایی با سطح مصنوعی استفاده می‌کنند و مسلم است که غیبت این بازیکن آرژانتینی نشان‌دهنده ضربه تجاری قوی به مسئولان باشگاهش است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید