جنجال انتخاب کاپیتان لیورپول؛ صلاح دوباره «ناامید» می‌شود

صلاح یک مرتبه در سال 2020 از بستن بازوبند کاپیتانی لیورپول توسط آرنولد پس از غیبت هندرسون ابراز ناراحتی و ناامیدی کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

داستان کاپیتانی لیورپول با جدایی قریب‌الوقوع جردن هندرسون از باشگاه ممکن است محمد صلاح، ملی‌پوش مصری «سرخ‌های آنفیلد» را دوباره ناامید کند، زیرا ویرجیل فن‌دایک، هم‌تیمی هلندی او برای بستن بازوبند کاپیتانی آن بسیار نزدیک شده است.

رسانه‌های سعودی از جدایی جردن هندرسون، کاپیتان لیورپول در روزهای آینده از این باشگاه و پیوستن او به الاتفاق سعودی خبر می‌دهند.
فن‌دایک هلندی در آخرین بازی دوستانه لیورپول مقابل کارلسروهه آلمان بازوبند کاپیتانی قرمزها را بست و به نظر می‌رسد هم‌تیمی‌هایش نیز از این تصمیم راضی هستند.

فن‌دایک بازوبند کاپیتانی تیم ملی هلند را نیز برعهده دارد اما به‌نظر می‌رسد که با وجود صلاح، کاپیتان تیم ملی مصر و گلزن تاریخی باشگاه لیورپول رقیب جدی را برای تصاحب بازوبند کاپیتانی «سرخ‌های آنفیلد» خواهد داشت.
تاکنون مشخص نیست که انتخاب نخست یورگن کلوپ، سرمربی آلمانی لیورپول برای کاپیتانی این تیم کدام بازیکن است.
در سال 2020، در یکی از بازی‌های لیورپول در لیگ قهرمانان اروپا مقابل میتلاند دانمارک، هندرسون به‌دلیل مصدومیت بازی را از دست داد و کلوپ، آرنولد انگلیسی را در حضور صلاح و فن‌دایک به‌عنوان کاپیتان به زمین فرستاد.

صلاح پس از پایان بازی در اظهاراتی به نشریه اسپانیایی «آ.اس» به صراحت از انتخاب آرنولد به‌عنوان کاپیتان ابراز ناراحتی کرد و گفت: «صادقانه بگویم بسیار ناامید هستم، ای کاش می‌توانستم کاپیتان باشم اما این تصمیم سرمربی است و باید آن را بپذیرم.»

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید