جنجال مدیران «پی‌اس‌جی» برای سکونشین کردن امباپه

مالکان پاری‌سن‌ژرمن قصد دارند در صورت عدم تمدید قرارداد و یا فروش امباپه در تابستان جاری او را نیمکت‌نشین و سکونشین کنند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

شنیده‌ها حاکی است که مدیران پاری‌‌سن‌ژرمن کیلیان امباپه، فوق ستاره فرانسوی این باشگاه را تهدید به نیمکت‌نشینی‌ و سکونشینی کرده‌اند.

نشریه بریتانیایی «اتلتیک» در گزارشی اختصاصی مدعی شد که کاسه صبر مدیران پاری‌سن‌ژرمن از رفتارهای اخیر امباپه لبریز شده و قصد آن دارند تا کیلیان را در صورت عدم تمدید و یا فروش در پنجره نقل‌وانتقالاتی تابستان جاری به نیمکت‌نشینی و سکونشینی تهدید کنند.

امباپه ماه گذشته به مالکان قطری پاری‌سن‌ژرمن طی ایمیلی اطلاع داد که بند تمدید سال سوم قراردادش با این باشگاه را که در ماه می 2022 امضا کرد، فعال نخواهد کرد، زیرا امباپه قصد دارد پس از پایان فصل 24-2023 به‌عنو‌ان بازیکن آزاد از این تیم جدا شود.

طبق قرارداد فعلی امباپه با پی‌اس‌جی، این باشگاه می‌بایست در پایان ماه جاری (ژوئیه) 40 میلیون یورو به‌عنوان پاداش وفاداری، به کیلیان پرداخت کند.

«اتلتیک» در گزارش خود می‌افزاید که امباپه در تاریخ 22 ژوئیه به‌همراه پی‌اس‌جی به‌منظور شرکت در اردوی آمادگی پیش‌فصل به ژاپن سفر خواهد کرد.

ناصر الخلیفی، مدیر باشگاه پاری‌سن‌ژرمن قصد دارد تا پایان ماه جاری با کیلیان امباپه برای تمدید قرارداد دیدار و مذاکره کند و در صورتی‌که با پاسخ منفی از سوی فوق ستاره فرانسوی مواجه شود او را تهدید به نیمکت‌نشینی و سکونشینی کند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم