افشای محتوای نخستین جلسه دادگاهی دنی آلوز به اتهام تجاوز جنسی

پلیس اسپانیا این ملی‌پوش سابق برزیلی را از 20 ژانویه به اتهام تجاوز به یک زن 23 ساله در دسامبر سال گذشته بازداشت کرده است

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

برنامه تلویزیونی اسپانیایی «آنا روزا» نخستین ویدیوی محاکمه دنی آلوز، بازیکن سابق بارسلونا، یوونتوس و پاری‌سن‌ژرمن را که در رابطه با اتهام تجاوز جنسی محاکمه می‌شد، به نمایش گذاشت.

برنامه تلویزیونی «آنا روزا» که از شبکه اسپانیایی «Telefónico» پخش می‌شود چهارشنبه 28 تیر ویدیویی از محاکمه دنی آلوز که به اتهام تجاوز جنسی به یک زن در یک کلوپ شبانه در شهر بارسلونا به مدت 6 ماه بازداشت شده است، منتشر کرد.

در طول این ویدیو آلوز با کت‌وشلواری مشکی به قاضی توضیح می‌دهد که در آن شب سعی نکرده به دختر 23 ساله در سرویس‌های بهداشتی کلاب شبانه تجاوز کند.

آلوز گفت: «هر اتفاقی که بین ما افتاد توافقی بود. او حتی سعی نکرد جلوی من را بگیرد. مهم‌ترین اصل در زندگی من احترام است و به کسی بی‌احترامی نمی‌کنم.»

پلیس اسپانیا این ملی‌پوش پیشین برزیلی را از 20 ژانویه به اتهام تجاوز به یک زن 23 ساله در 30 دسامبر سال گذشته بازداشت کرده است.

دادگاه از ترس اینکه آلوز اسپانیا را ترک کند و به برزیل بازگردد، از آزادی مشروط او خودداری کرد، در حالی‌که باشگاه مکزیکی پوماس مدت کوتاهی پس از زندانی شدنش قرارداد او را فسخ کرد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید