ابراز خرسندی میکل آرتتا از خریدهای جدید آرسنال

«توپچی‌ها» تاکنون کای هاورتز، یولین تیمبر و دکلان رایس را به‌خدمت گرفتند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

میکل آرتتا، سرمربی اسپانیایی آرسنال در مصاحبه‌ای پیش از اعزام تیمش به تور آماده‌سازی ایالات متحده آمریکا از خریدهای جدید «توپچی‌ها» ابراز خرسندی کرد و امکان خرید بازیکنان جدید را رد نکرد.

آرتتا که فصل پیش در هفته‌های پایانی کورس قهرمانی لیگ برتر را به منچسترسیتی باخت، در مصاحبه‌ای به خبرگزاری «رویترز» گفت: «با خریدهای جدیدی که انجام دادیم، می‌توانیم دست به‌کارهای استثنائی بزنیم. خوشحالم که بازیکنانی را که به آنها نیاز داشتیم، به‌خدمت گرفتیم. خریدهای زودهنگامی داشتیم و آنها به سرعت در حال وفق دادن خودشان با تیم هستند. اکنون زمان کافی برای آماده‌سازی داریم و بازیکنان جدید هم مدتی زمان می‌خواهند تا بازیکن آرسنال بودن را تجربه کنند.»

آرتتا در پاسخ به سوالی درباره جذب بازیکنان جدید پیش از بسته‌شدن پنجره نقل‌و‌انتقالات تابستان، پاسخ داد: «باید ببینیم چه می‌شود، زمان زیادی تا پایان پنجره باقی مانده است. منتظر اتفاقات چند هفته آینده می‌مانیم تا وضعیت مشخص شود. باید هوشیار باشیم، کارهایی وجود دارند که باید انجام دهیم، برای خروجی‌ها هم مشخصا زمان داریم. مطمئنم که کارهایی انجام خواهند گرفت.»

آرسنال در پنجره نقل‌وانتقالات تابستان 2023 تاکنون کای هاورتز، یولین تیمبر و دکلاین رایس را به‌ترتیب از تیم‌های چلسی، آژاکس و وستهام جذب کرده است.

«توپچی‌ها» شامگاه چهارشنبه در نخستین دیدار تدارکاتی تور پیش فصل خود در ایالات متحده آمریکا در واشنگتن به‌مصاف منتخب ستارگان «ام‌ال‌اس» خواهد رفت.

طبق اعلام قبلی آرسنال می‌بایست در هفته نخست رقابت‌های لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه «امارات» از ناتینگهام فارست میزبانی کند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم