سخنان تكان‌دهنده آلی؛ در کودکی مورد آزار جنسی قرار گرفتم و مواد مخدر توزیع می‌کردم

آلی 27 ساله 36 مرتبه پیراهن تیم ملی انگلیس را بر تن کرده است

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

دله آلی، ملی‌پوش انگلیسی پیشین باشگاه تاتنهام، از رنج‌های دوران کودکی‌اش صحبت و رازهای غم‌انگیز و تکان‌دهنده‌ای را فاش کرد.

آلی در دوران حضورش در تاتنهام به یکی از ستارگان این باشگاه و تیم‌ ملی انگلیسی مبدل شده بود، اما زمانی‌که ژوزه مورینیو سرمربی «اسپرز» بود، دچار حاشیه‌هایی شد و پس از آن ابتدا به اورتون و سپس به صورت قرضی به بشیکتاش ترکیه رفت.

Advertisement

دله آلی در گفت‌وگوی با گری نویل در برنامه «The Overlap» سخنان تکان‌دهنده‌ای را درباره کودکی خود و البته اعتیاد به قرص‌های خواب‌آور و حضور در مرکز ترک اعتیاد با کمک باشگاه اورتون مطرح کرده است.

او گفت: «زمانی‌که شش ساله بودم، توسط یکی از دوستان مادرم که به مصرف مشروبات الکلی معتاد بود مورد آزار جنسی قرار گرفتم. مادرم الکلی بود و من را برای زندگی با پدرم به آفریقا فرستاد.»

وی با بیان اینکه «در هفت سالگی شروع به کشیدن سیگار کرده است»، افزود: «از هشت سالگی تا دوازده سالگی که توسط یک خانواده به سرپرستی گرفته شدم، مواد مخدر پخش می‌کردم.»

وی ادامه داد: «در سن 11 سالگی تهدید به مرگ شدم، سپس توسط افراد فوق‌العاده‌ای که کمک زیادی به من کردند به فرزندخواندگی درآمدم. اخیرا به قرص‌های خواب‌آور معتاد شدم، مدت‌ها آن را پنهان می‌کردم و می‌ترسیدم آن را فاش کنم، اما من به‌تازگی به کمک باشگاه اورتون پس از گذراندن شش هفته در یک کمپ ترک اعتیاد در آمریکا بهبود یافته‌ام.»

این بازیکن 27 ساله 269 بازی در تمامی رقابت‌ها برای تاتنهام انجام داد که طی آن 67 گل به ثمر رساند و در اورتون نیز 13 بازی انجام داد، اما موفق به گلزنی یا ثبت پاس گل نشد.

در سطح بین‌المللی، این بازیکن نخستین بازی خود را برای انگلیس در سال 2015 انجام داد و پس از آن در 36 بازی برای «سه‌شیرها» به‌میدان رفت و 3 گل و 7 پاس گل به‌ثبت رساند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید

  • فعال‌سازی حالت خواندن
    100% Font Size