«دیلی‌میل»: پیشنهاد دوم بایرن‌مونیخ برای هری کین رد می‌شود

نخستین پیشنهاد باواریایی‌ها برای کین 70 میلیون یورو بود

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

در حالیکه در اوایل هفته جاری بسیاری از فوتبال دوستان منتظر انتقال هری‌ کین، ستاره خط حمله تاتنهام به بایرن مونیخ بودند، طبق گزارش‌ها، به‌نظر می‌رسد که پیشنهاد دوم بایرن‌مونیخ برای کاپیتان تیم ملی انگلیس رد خواهد شد.

نشریه بریتانیایی «دیلی‌میل» دوشنبه 19 تیر در گزارش مدعی شد که باشگاه تاتنهام پیشنهاد 80 میلیونی باواریایی‌ها علاوه بر افزونه‌ها را برای به‌خدمت گرفتن هری کین رد خواهد کرد.

فابریتزیو رومانو خبرنگار سرشناس ایتالیایی و کارشناس معتبر نقل‌وانتقالات فوتبال اروپا در توییتی نوشت: «افراد نزدیک به باشگاه تاتنهام می‌گویند پیام بسیار واضح است و آن اینکه بعید است که دنیل لِوی (رئیس باشگاه تاتنهام) پیشنهاد 80 میلیون یورویی بایرن‌مونیخ برای هری کین را بپذیرد و عملی شدن این انتقال در ازای این رقم بسیار دشوار است.»

نشریه «دیلی‌میل» در ادامه گزارش خود می‌افزاید که رقم مدنظر تاتنهامی‌ها چیزی نزدیک به 120 میلیون یورو است و در صورتیکه مدیران بایرن‌مونیخ تن به خواسته رئیس باشگاه تاتنهام دهند ممکن است در این هفته پروسه انتقال هری‌کین به جنوب آلمان به پایان برسد.

بایرنی‌ها در روزهای گذشته پیشنهاد 70 میلیون یورویی برای کین ارسال کرد که بلافاصله توسط تاتنهامی‌ها رد شد.

کین از سال 2010 در عضویت باشگاه تاتنهام است و در این بین به طور قرضی هم برای تیم‌های لیتون اورینت، میلوال، نوریچ‌سیتی و لسترسیتی بازی کرده است.

قرارداد هری کین با تاتنهام تابستان 2024 به پایان خواهد رسید و او قصد تمدید قراردادش را ندارد.

ستاره 28 ساله اسپرزها تاکنون در 435 بازی برای تاتنهام به میدان رفته و 280 گل نیز به ثمر رسانده است.

باشگاه‌هایی همچون منچستریونایتد و چلسی هم وضعیت هری کین را زیرنظر دارند اما دنیل لوی قصد ندارند مهاجم گلزن خود را به تیمی دیگر در لیگ برتر انگلیس واگذار کند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید