جنایت هولناک قتل فوتبالیست جوان برزیلی؛ جسدی که بدون سر و مثله شده پیدا شد

بازرس ارشد پلیس، فاش کرد که یکی از افراد مظنون بدون اشاره به هویت او، دستگیر شده است

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

پیکر وینیسیوس اسکولنی‌میتا، بازیکن 19 ساله فوتبال برزیل در شرایطی در رودخانه ایگواتمه در حوزه شهرداری ست‌کوئداس در ایالت ماتو گروسودوسول در جنوب این کشور پیدا شد که سر او بریده و برخی از اعضای بدنش نیز قطع شده بود.

بر اساس گزارش منتشر ‌شده توسط نشریه اسپانیایی «مارکا»، جسد این بازیکن جوان روز چهارشنبه در شرایطی پیدا شد که سر او بریده شده بود. پلیس برزیل در حال پیگیری و تحقیق درباره این پرونده است.

این مهاجم 19 ساله در یکی از تیم‌های معمولی منطقه خود به نام «سیدوس آنستاسیو» بازی می‌کرد.

وینیسیوس اسکولنی‌میتا پس از آخرین بازی که در 25 ژوئن برای تیمش انجام داد، با هم‌تیمی‌ها و دوستانش به مهمانی رفت و سپس ناپدید شد و اکنون پس از 10 روز بقایای جسد تکه‌تکه شده او شناور در رودخانه پیدا شد.

نشریه «مارکا» نوشت: «قسمت‌هایی از بدن بازیکن که به لطف خالکوبی‌هایی که داشت مشخص شد و سایر اندام‌ها تاکنون مفقود هستند.»

لوسیلیا کنستانتینو، بازرس ارشد پلیس، فاش کرد که یکی از متهمان بدون اشاره به هویت او، دستگیر شده است، در حالی که رسانه‌های برزیلی گزارش دادند که علت جنایت «احساسی» بوده است.

الیانا اسکولنی، مادر قربانی اظهار داشت: «او را در رودخانه ایگواتمه مرده یافتند و سر او از بدنش جدا شده بود، چه دردناک و ظالمانه. وینیسیوس پسر خوبی بود و به کسی آزار نمی‌رساند».

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید