پیشنهاد «نیم میلیارد یورویی» پاری‌سن‌ژرمن برای تمدید قرارداد با امباپه

قرارداد امباپه با پی‌اس‌جی در ژوئن 2024 به پایان خواهد رسید

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

برنامه ورزشی «الچرینگیتو» که از تلویزیون اسپانیا پخش می‌شود، فاش کرد که باشگاه پاری‌سن‌ژرمن به کیلیان امباپه، فوق ستاره فرانسوی این تیم «نیم میلیارد یورو» برای تمدید سه فصل قراردادش پیشنهاد داده است.

قرارداد امباپه در ژوئن 2024 به پایان می‌رسد و گزارش‌های مطبوعاتی حاکی است که او از تمدید قرارداد با باشگاه فعلی خود امتناع کرده است.‌

بنا به این گزارش‌ها، امباپه قصد دارد در تابستان سال آینده به‌صورت رایگان به رئال مادرید برود. در حالیکه برخی رسانه‌های فرانسوی گزارش دادند مالکان قطری پی‌اس‌جی خواستار تمدید قرارداد یا فروش او در تابستان جاری شده‌اند.

ادواردو اندا، خبرنگار اسپانیایی، در برنامه «الچرینگیتو» اعلام کرد که پاری‌سن‌ژرمن به‌دنبال حفظ امباپه به هر قیمتی است و برای سه فصل به او پیشنهاد 500 میلیون یورویی داده است.

طبق گزارش‌ رسانه‌های اسپانیایی، رئال مادرید منتظر روشن‌شدن وضعیت پی‌اس‌جی و امباپه است و «کهکشانی‌ها» قصد دارند در صورت موافقت پاری‌سن‌ژرمن با فروش فوق ستاره فرانسوی خویش، پیشنهاد 200‌ میلیون یورویی خود را در اختیار مالکان قطری پی‌اس‌جی قرار دهند.

امباپه اخیرا طی نامه‌ای به مدیران پی‌اس‌جی اعلام کرد بند تمدید قراردادش پس از سال 2024 را فعال نخواهد کرد.

این بازیکن در صحبت‌های اخیرش با قاطعیت گفته است که فصل آینده در تیم پایتخت‌ فرانسه خواهد ماند چرا که با ماندن در تیم پاریسی، 90 میلیون یورو علاوه بر دستمزد 60 میلیون یورویی، به عنوان پاداش وفاداری دریافت می‌کند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید