مهاجم پیشین تیم ملی هلند و آژاکس به قاچاق 1360 کیلوگرم کوکائین متهم شد

پرومس 31 ساله همچنین در دسامبر 2020 در مراسم عروسی یکی از بستگانش با چاقو به پسر‌عموی خود حمله و او را ناحیه زانو مجروح کرده است

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

کوئینسی پرومس، مهاجم پیشین تیم ملی هلند و باشگاه آژاکس به اتهام قاچاق «1370 کیلوگرم کوکائین» تحت پیگرد قانونی دادستانی دولت هلند قرار گرفته است.

او که اکنون عضو باشگاه فوتبال اسپارتاک مسکو است، در ژانویه 2020 متهم به قاچاق 1360 کیلوگرم طی دو محموله 650 و 710 کیلویی به شهر آنتورپ بلژیک است.

به گزارش خبرگزاری هلندی «ان‌او‌اس» ارزش کلی این محموله‌ها 75 میلیون یورو تخمین زده می‌شود و قرار است جلسه مقدماتی دادگاه برای بررسی شواهد و مدارک به‌دست آمده دوشنبه هفته آینده برگزار شود.

در صورت عدم حضور وینگر 31 ساله باشگاه اسپارتاک مسکو در جلسه دادگاه، به صورت غیابی و با حضور وکیل خود محاکمه خواهد شد.

پرومس در پرونده‌ای دیگر به چاقوکشی متهم شده و با وجود این که در گذشته این موضوع را رد می‌کرد، اما با شنود مکالمات تلفنی توسط پلیس، این جرم او نیز به اثبات رسیده است. در دسامبر 2020 پرومس در مراسم عروسی یکی از بستگانش به پسر‌عموی خود با چاقو حمله و او را از ناحیه زانو مجروح کرده است.

پرومس که سابقه 50‌ بار پوشیدن پیراهن تیم ملی هلند را در کارنامه دارد به قتل نیز متهم شده بود، اما دادگاه تاکنون شواهد معتبری برای اثبات این اتهام پیدا نکرده است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید

  • فعال‌سازی حالت خواندن
    100% Font Size