کارل هاینتس رومنیگه: اینترمیلان پتانسیل شکست‌دادن منچسترسیتی را دارد

اسطوره فوتبال آلمان در مصاحبه‌ای با نشریه ایتالیایی «گاتزتا دلو اسپورت» گفت که اینتر می‌تواند در تک بازی به منچسترسیتی هم آسیب برساند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

کارل هاینتس رومنیگه، اسطوره فوتبال آلمان و مهاجم سابق اینترمیلان معتقد است که «نراتزوری» پتانسیل شکست‌دادن منچسترسیتی در فینال لیگ قهرمانان اروپا را دارد.

رومنیگه در مصاحبه‌ای با نشریه ایتالیایی «گاتزتا دلو اسپورت» که ظهر جمعه، 29 اردیبهشت، منتشر شده، درباره بازی فینال لیگ قهرمانان اروپا بین دو تیم اینترمیلان و منچسترسیتی، گفت: «به‌نظر می‌رسد که منچسترسیتی به عنوان تیم برتر این مسابقه را آغاز خواهد کرد، اما این برای اینترمیلان یک مزیت است و آنها نباید خود را از پیش بازنده بدانند.»

مهاجم سابق «نراتزوری» عنوان کرد که اینترمیلان توانایی ضربه زدن به من‌سیتی را دارد و در تک بازی می‌توانند آنها را شکست دهند.

رومنیگه در ادامه از نمایش درخشان منچسترسیتی برابر رئال مادرید در بازی برگشت که به برتری 4 بر صفر شاگردان پپ گواردیولا به‌طول انجامید، تمجید کرد و گفت: «خوشحالم که گواردیولا به فینال رسید، زیرا او دوست من است. می‌دانم که او 12 سال برای کسب این جام تلاش کرده است. نمایش من‌سیتی برابر رئال مادرید یک شاهکار بود. واضح است که من‌سیتی، پس از چیزی که مقابل رئال مادرید دیدیم، نسبت به اینترمیلان دست بالاتر را دارد، اما تکرار می‌کنم که به نظر من این یک امتیاز برای اینتر محسوب می‌شود.»

رومنیگه 67 ساله درباره شرایط صعود اینترمیلان از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا گفت: «هیچ کس فکر نمی‌کرد اینتر به مرحله حذفی راه پیدا کند. من گفته بودم آنها به‌همراه بایرن‌مونیخ صعود خواهند کرد، اما این حرف را صرفا از روی علاقه گفتم. همه روی بایرن و بارسلونا شرط بسته بودند، اما اینزاگی موفق شد تیمش را به دور بعد ببرد. نباید این تیم را دست کم گرفت؛ آنها ثبات خوبی در تمام خطوط خود دارند. در دفاع مستحکم‌ هستند و در خط هافبک دوندگی بالایی دارند و برای یکدیگر فداکاری می‌کنند. در خط حمله، لائوتارو مارتینز برنده جام جهانی است، ژکو همیشه سرحال است و لوکاکو هم بازی به بازی پیشرفت می‌کند. اینتر تیمی است که می‌تواند حتی به من‌سیتی هم آسیب برساند.»

دیدار فینال فصل 23-2022 لیگ قهرمانان اروپا بین دو تیم اینترمیلان و منچسترسیتی شامگاه شنبه، 20 خرداد، در ورزشگاه «المپیک آتاترک» در شهر استانبول برگزار خواهد شد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید

  • فعال‌سازی حالت خواندن
    100% Font Size