نشریه «اشپورت آینس»: برچسب غیرقابل فروش مدیران بایرن‌مونیخ بر روی کیمیش

نشریه‌ «موندو دپورتیوو» مدعی شده بود که یوزوآ کیمیش از حضورش در بایرن‌مونیخ ناراضی است و قصد ترک این تیم را دارد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

رسانه‌های آلمانی مدعی شدند که مدیران بلندپایه باشگاه فوتبال بایرن‌مونیخ قصد ندارند تحت هیچ شرایطی خدمات یوزوآ کیمیش، کاپیتان سوم خود را به دو تیم رئال مادرید و بارسلونا واگذار کنند.

نشریه کاتالونیایی و نزدیک به باشگاه بارساونا «موندو دیپورتیوو» در روزهای گذشته مدعی شد که کیمیش از شرایطش در رختکن بایرن‌مونیخ ناراضی است و قصد دارد از جمع این تیم جدا شود تا به بارسلونا بپیوندد و مدیران این باشگاه آلمانی نیز در حال جست‌و‌جو برای یافتن جایگزین این بازیکن هستند، اما اکنون کری هاو، خبرنگار نشریه «اشپورت آینس» این شایعات را رد کرده‌ است.

«کری هاو» در گزارش خود مدعی شد که مدیران باشگاه بایرن‌مونیخ روی یوزوآ کیمیش برچسب غیر قابل‌ فروش زده‌اند و او را تحت هیچ شرایطی به‌فر‌ش نمی‌رسانند.

«باواریایی‌ها» روی این بازیکن 28 ساله برای آینده این باشگاه حساب باز کرده‌ و قرار است او به زودی و پس از خداحافظی توماس مولر و مانوئل نویر به‌عنوان کاپیتان نخست بایرن‌مونیخ منصوب شود.

نشریه «بیلد» آلمان نیز در گزارشی مشابه نوشت که کیمیش برای مدیران بایرنی‌ها غیر قابل قیمت‌گذاری است و او کاپیتان آینده این باشگاه است. «بیلد» همچنین مدعی شده که حتی اگر بارسلونا و رئال مادرید پیشنهادی 100 ميلیون یورویی برای خرید این بازیکن به «باواریایی‌ها» ارائه بدهند هم موفق به خرید کیمیش نخواهند شد.

نشریه‌های «مارکا» و «آ.اس»، دو نشریه چاپ مادرید نیز اخیرا از علاقه‌مندی فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال مادرید به خرید کیمیش از بایرن‌مونیخ خبر داده بودند.

قرارداد کیمیش با بایرن‌مونیخ در تابستان 2025 به پایان می‌رسد و مدیران «باواریایی‌ها» اگر قصد حفظ کیمیش را دارند می‌بایست به دنبال چاره‌ای برای تمدید قرارداد با او دست یابند و اگر در این راه موفق نشوند بارسلونا و رئال مادرید این فرصت را خواهند داشت تا کاپیتان سوم بایرن‌مونیخ را در تابستان سال آینده رایگان به‌خدمت بگیرند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید