نشریه «مارکا»: رئال مادرید برای امباپه «یک یورو» هم به پی‌اس‌جی نمی‌دهد

مدیران رئال مادرید به این باور رسیده‌اند که در این برهه زمانی سطح وینیسیوس جونیور بالاتر از کیلیان امباپه است

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
3 دقيقه (Reading time)

نشریه اسپانیایی «مارکا» در گزارشی ضمن تکذیب خبر خرید کیلیان امباپه توسط رئال مادرید در تابستان سال جاری، مدعی شد که سران «کهکشانی‌ها» حتی یک ‌یورو هم برای به‌خدمت گرفتن فوق ستاره پاری‌سن‌ژرمن به مالکان این تیم پرداخت نخواهند کرد.

پس از تایید خبر پیوستن جود بلینگهام، فوق ستاره جوان این روزهای فوتبال جهان به رئال مادرید، پورتال بریتانیایی نشریه «تلگراف» مدعی شد که مدیران رئال مادرید قصد دارند در این تابستان بار دیگر به سراغ خرید کیلیان امباپه بروند و کار نا تمام سال گذشته خود را تمام کنند.

اما نشریه «مارکا» که به هواداری از رئال‌ مادرید و نزدیکی به مدیران این باشگاه مشهور است، یک‌شنبه، 24 اردیبهشت، در گزارشی اختصاصی ضمن تکذیب این خبر نوشت که مدیران رئال مادرید به این باور رسیده‌اند که در این برهه زمانی سطح فوتبال و آماری که وینیسیوس جونیور از خود به جای می‌گذارد به مراتب بالاتر از کیلیان امباپه است.

در ادامه آمده است که پس از تنش‌های به‌ وجود آمده در سال گذشته بین مدیران دو باشگاه رئال مادرید و پاری‌سن‌ژرمن برای به‌ خدمت گرفتن کیلیان امباپه، اکنون سران کهکشانی‌ها حاضر نیستند کوچکترین مذاکره‌ای با پی‌اس‌جی داشته باشند یا حتی «یک یورو» به مدیران این باشگاه پرداخت کنند.

«مارکا» در ادامه نوشت که اگر این بازیکن در نهایت با پایان مهلت قراردادش شخصا با فلورنتینو پرز تماس بگیرد و حاضر به فسخ قراردادش باشد، شاید نظر رئال تغییر کند اما شرایط در حال حاضر به شکلی نیست که نشان دهد رئال مادرید حاضر به جذب این بازیکن است زیرا آنها از عملکرد وینیسیوس کاملا خشنود هستند.

کیلیان امباپه در تابستان سال گذشته در حالیکه گفته می‌شد او در آستانه پیوستن به رئال‌ مادرید قرار دارد، قراردادش را تا 2025 با پاری‌سن‌ژرمن تمدید کرد.

رئال مادرید قصد دارد در پایان فصل جاری مذاکرات خود را برای تمدید قرارداد با وینیسیوس آغاز کند و او را به پر درآمدترین بازیکن کهکشانی‌ها تبدیل کنند.

در پایان این گزارش آمده است که فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال مادرید، مدتهاست که ماجرای کیلیان امباپه را به فراموشی سپرده است. تصمیم رئال مادرید برای انصراف از جذب این بازیکن به هیچ‌وجه به واسطه عصبانیت یا کینه نیست. این رویکرد ورزشی-اقتصادی این باشگاه است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید

  • فعال‌سازی حالت خواندن
    100% Font Size