پرسپولیس یک گام تا قهرمانی؛ «قرمزها» با چهار گل گل‌گهر را در هم کوبیدند

پرسپولیس با این پیروزی 63 امتیازی شد تا یک هفته مانده به پایان رقابت‌های لیگ برتر همچنان صدرنشین و مدعی اصلی قهرمانی باشد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

هفته‌ بیست‌ونهم رقابت‌های لیگ برتر ایران، عصر جمعه، 22 اردیبهشت، با برگزاری هشت دیدار به‌طور همزمان برگزار شد که در پایان، تیم‌های مدعی قهرمانی یعنی پرسپولیس و سپاهان موفق شدند حریفان خود را با نتایج پرگل از پیش رو بردارند و نبرد قهرمانی را به هفته آخر بکشانند.

سایه «سرخ‌پوشان» بر روی جام افتاد

تیم پرسپولیس در یکی از حساس‌ترین دیدارهای هفته ما قبل پایانی لیگ برتر در مصاف با گل‌گهر سیرجان به پیروزی پرگل 4 بر صفر رسید.

مهدی ترابی در دقایق 24، 33 و 49 و سعید صادقی در دقیقه 45 گل‌های شاگردان گل‌محمدی را در این دیدار به ثمر رساندند.

پرسپولیس با این پیروزی 63 امتیازی شد تا یک هفته مانده به پایان رقابت‌های لیگ برتر همچنان صدرنشین و مدعی اصلی قهرمانی باشد. تیم گل‌گهر نیز با این شکست 45 امتیازی و در رده ششم باقی ماند.

سپاهان همچنان در انتظار لغزش پرسپولیس

تیم فوتبال سپاهان اصفهان نیز در دیگر دیدار حساس و مهم این هفته میزبان پیکان بود که این بازی با پیروزی پرگل 5 بر صفر «زردهای اصفهان» به پایان رسید.

برای سپاهانی‌ها شهریار مغانلو در دقایق 45 (پنالتی) و 53، رامین رضاییان در دقیقه 46 و امید نورافکن در دقایق 51 و 58 گلزنی کردند.

تیم سپاهان با این پیروزی 62 امتیازی شد و همچنان در تعقیب «سرخ‌ها» در جایگاه دوم باقی ماند تا همه چیز برای قهرمانی رقابت‌های لیگ برتر به هفته پایانی کشیده شود. پیکان نیز با این نتیجه با 27 امتیاز در رده یازدهم باقی ماند.

در دیگر دیدارها، صنعت‌ نفت در آبادان برابر ذوب‌آهن اصفهان به تساوی 1 بر یک رسیدند، استقلال تهران مقابل میزبانش مس رفسنجان به برتری 2 بر یک رسید، دو تیم آلومینیوم اراک و‌ نفت مسجد‌سلیمان به تساوی بدون گل دست یافتند، هوادار و فولاد در تهران به تساوی بدون گل رسیدند و تراکتور هم با تک گل قنبری در دقیقه آخر بازی، 1 بر صفر نساجی مازندران را شکست داد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید