بیانیه پدر لیونل مسی؛ هیچ توافقی با هیچ تیمی در کار نیست

خبرگزاری رسمی فرانسه ظهر سه‌شنبه مدعی شد که پیوستن مسی از فصل آینده به لیگ فوتبال سعودی را قطعی می‌داند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

خورخه مسی، پدر لیونل مسی، ابر‌اسطوره آرژانتینی فوتبال جهان، ادعای خبرگزاری فرانسه را تکذیب کرد و عنوان کرد که پسرش با هیچ باشگاهی برای فصل آینده توافق نکرده است.

ساعاتی پیش خبرگزاری رسمی فرانسه به نقل از یک منبع نزدیک به مذاکرات انتقال لیونل مسی، پیوستن او به لیگ فوتبال سعودی از فصل آینده را قطعی اعلام کرده بود.

خورخه در حساب «اینستاگرام» خود نوشت: «برای فصل آینده مطلقا هیچ گزینه‌ای وجود ندارد و این تصمیم هرگز قبل از اینکه لیونل لیگ را با پاری‌سن‌ژرمن به پایان برساند گرفته نخواهد شد. زمانی که فصل تمام شد، زمان آن خواهد بود که تحلیل کنیم و ببینیم چه چیزی وجود دارد و سپس تصمیم بگیریم.»

او با بیان اینکه «همیشه شایعاتی وجود دارد و بسیاری از نام لیونل برای به دست آوردن شهرت استفاده می‌کنند، افزود: «ما می‌توانیم اطمینان دهیم که هیچ توافقی با کسی نشده است، نه شفاهی توافق شده و نه قراردادی امضا شده است و توافقی و تا پایان فصل وجود نخواهد داشت.»

مسی 35 ساله در تابستان 2021 پس از 17 سال بارسلونا را به مقصد پاری‌سن‌ژرمن ترک کرد. قرارداد او با تیم پایتخت‌نشین فرانسه در پایان فصل جاری به‌پایان می‌رسد.

رقیب دیرینه مسی یعنی کریستیانو رونالد پیش از او با قرارداد دو ساله و 400 میلیون یورویی از باشگاه منچستر یونایتد به باشگاه النصر سعودی پیوست.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید

  • فعال‌سازی حالت خواندن
    100% Font Size