«آقای خاص» در یک‌قدمی نیمکت پاری‌سن‌ژرمن

رادیو «آر.ام.سی» از آغاز مذاکرات لوئیس کامپوس، مدیر ورزشی پی‌اس‌جی با مدیر برنامه‌های مورینیو خبر داد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

در حالیکه شائبه‌هایی درباره مذاکره باشگاه پاری‌سن‌ژرمن با ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی باشگاه رُم به گوش می‌رسید، یک منبع فرانسوی از آغاز روند مذاکرت مدیر ورزشی پی‌اس‌جی با مدیر برنامه‌های سرمربی پیشین رئال مادرید خبر داد.

رادیو «آر.ام.سی» در گزارشی مدعی شد که گرچه اطرافیان مورینیو مذاکره با پی‌اس‌جی را رد می‌کنند، اما در واقع مذاکرات بین ژرژ مندس، مدیر برنامه مورینیو و مدیر ورزشی پاریسی‌ها ادامه دارد.

لوئیس کامپوس، مدیر ورزشی باشگاه پاری‌سن‌ژرمن، به این نتیجه رسیده که با گالتیه، سرمربی کنونی پی‌اس‌جی، آنها شانسی برای فتح لیگ قهرمانان اروپا ندارند و مطمئن است با حضور ژوزه مورینیو آنها به آرزوی دیرینه خود که آوردن جام دو گوش به پاریس است، خواهند رسید.

یافته‌های «آر.ام.سی» حکایت از این دارد که کامپوس درباره همکاری با مورینیو از تابستان امسال، با مدیر برنامه او در تماس بوده است.

مدیر ورزشی پی‌اس‌جی قصد دارد که رختکن پرحاشیه این تیم را به «آقای خاص» بسپارد؛ به عقیده کامپوس مورینیو با سابقه درخشانی که در دنیای مربیگری دارد، می‌تواند کنترل رختکن پاری‌سن‌ژرمن را در اختیار خود در آورد.

در روزهای گذشته رسانه‌های بریتانیایی و ایتالیایی از رد پیشنهاد چلسی توسط ژوزه مورینو خبر دادند و مدعی شدند که آقای خاص خواهان تمدید قراردادش با تیم پایتخت ایتالیا است.

مورینیو که سابقه همکاری با کریستیانو رونالدو در رئال مادرید را دارد، در صورت حضور در پاریس و ماندن لیونل مسی، به نخستین سرمربی تبدیل خواهد شد که در عرصه باشگاهی با این دو فوق ستاره فوتبال جهان کار می‌کند.

مورینیو که سابقه دو بار قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا با تیم‌های پورتو و اینترمیلان را در کارنامه دارد، قراردادش با آ.اس رم در پایان فصل 25-2024 به پایان می‌رسد.

سران پی‌اس‌جی می‌بایست پس از دریافت چراغ سبز از مورینیو با مدیران باشگاه پایتخت‌نشین ایتالیا نیز مذاکره کنند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید