لایک جنجالی نیمار؛ «پی‌اس‌جی» باشگاه کوچکی است

هواداران افراطی پاری‌سن‌ژرمن از باشگاه درخواست کردند تا ستاره برزیلی این تیم را به فروش برساند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

نیمار جونیور، ستاره برزیلی پاری‌سن‌ژرمن، پستی را در اینستاگرام با مضمون پاری‌سن‌ژرمن باشگاه کوچکی است را لایک کرده و باعث عصبانیت هواداران تیم پایتخت فرانسه شده است.

در حالیکه هواداران خشمگین «پی‌اس‌جی» روز گذشته خواستار اخراج لیونل مسی و نیمار جونیور شده بودند، نیمار جونیور با لایک اخیرش افراطی‌های «پی‌اس‌جی» را عصبانی کرده است.

در این پست جنجالی که نیمار آن را لایک کرده نوشته شده است: «تفاوتی بین بزرگ بودن و داشتن بزرگ‌منشی وجود دارد. پی‌اس‌جی از چنین ویژگی‌ای برخوردار نیست و هوادارانش هم همینطور. سابقه و تاریخچه داشتن انتخابی نیست، این که خودتان را بزرگ جا بزنید و رفتار بزرگانه داشته باشید از دسترس شما خارج است. آنها کوچک بودند.»

لایک نیمار روی این پست ممکن است دردسر این بازیکن را بیشتر کند. رسانه‌های فرانسوی مدعی شدند که رفتارهای اخیر نیمار احتمال ماندن او در پاریس برای فصل آینده را دور از انتظار می‌دانند.

اکنون نیمار باید منتظر عواقب و جریمه‌های احتمالی حرکت اخیر خود از سوی باشگاه پاری‌سن‌ژرمن و همچنین هواداران معترض این تیم آماده کند.

شب گذشته لیونل مسی از سوی هواداران پاری‌سن‌ژرمن مزدور خطاب شد و بعد از آن نیز نوبت به نیمار رسید. هواداران با تجمع در برابر خانه محل سکونت نیمار، شعارهای تندی علیه این بازیکن سر دادند و خواستار اخراج وی از پاریس شدند.

ستاره 31 ساله پی‌اس‌جی که در سال‌های اخیر ضمن بر هم زدن نظم تیمی، حواشی و مصدومیت‌های فراوانی را برای پاریس‌ها به‌ همراه داشته، اخیرا از جانب مدیران پی‌اس‌جی نيز مورد انتقاد قرار گرفت.

ناصر الخلیفی، رئیس قطری باشگاه پاری‌سن‌ژرمن در تیر سال جاری مدعی شد، زمان بریز و بپاش تمام شده و بازیکنانی که جایی در این تیم ندارند باید این تصمیم را پذیرفته و «پارک دو پرنس» را ترک کنند و نیمار یکی از آنهاست.

نیمار در تابستان 2017 با قراردادی به ارزش 222 میلیون یورو از بارسلونا به پاری‌سن‌ژرمن رفت و این معامله او را به گران‌ترین بازیکن تاریخ فوتبال جهان تبدیل کرد، اما با این وجود او نتوانست دوران باشکوه خود در بارسا را در پاریس تکرار کند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید