شاه‌ماهی نقل‌وانتقالات فوتبال اروپا در یک‌قدمی پیوستن به رئال مادرید

انتقال جود بلینگام، پدیده جوان دورتموند به رئال مادرید به مراحل نهایی نزدیک می‌شود

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

با تایید رسانه‌های معتبر بریتانیایی، اسپانیایی و آلمانی، خوش‌بینی‌ها در راستای پیوستن جود بلینگام، جواهر بریتانیایی فوتبال جهان و باشگاه دورتموند به رئال مادرید افزایش یافته است.

بلینگام که ماه آینده 20 ساله می‌شود، قصد ندارد پیشنهاد تیم‌های منچسترسیتی و لیورپول که به گفته‌ رسانه‌های بریتانیایی دو برابر پیشنهاد رئال مادرید است را قبول کند و این بازیکن عزم خود را برای بازی در ورزشگاه بازسازی‌شده «سانتیاگو برنابئو» جزم کرده است.

نشریه اسپانیایی «مارکا» که به فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال مادرید نزدیک است، در گزارشی اختصاصی مدعی شد که بلینگام اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، از فصل بعد با قراردادی تا سال 2029 برای «کهکشانی‌ها» به میدان خواهد رفت.

بروسیا دورتموند از مدت‌ها پیش می‌داند که فوق ستاره بریتانیایی در تابستان پیش رو جدا می‌شود و به همین دلیل در ماه‌های گذشته مذاکرات خود را با باشگاه‌هایی چون رئال مادرید، لیورپول و منچسترسیتی آغاز کرد.

اما نشریه‌‌های «آ.اس» و «بیلد» دقایقی پیش مدعی شدند که مدیر برنامه‌های بلینگام به سران دورتموند خبر داده‌ است که بلینگام رئال مادرید را به‌عنوان مقصد بعدی خود برگزیده است.

«بیلد» آلمان گزارش داده که دورتموند 140 میلیون طلب می‌کند و فلورنتینو پرز انتظار دارد پروسه انتقال را با مبلغ اندکی کم‌تر یعنی بین 100 تا 120 میلیون نهایی کند.

بلینگام با مبلغ 25 میلیون یورو در سال 2020 از بیرمنگام به بروسیا دورتموند پیوست. در آن زمان او فقط یک بازیکن آینده‌دار بود، اما «زنبورهای زرد» معمولا در شرط‌بندی‌های خود شکست نمی‌خورند؛ همان‌طور که در مورد هالند اتفاق افتاد، بلینگام ارزش خود را چند برابر کرد و دورتموند اکنون او را چهار یا پنج برابر بیشتر خواهد فروخت.

بلینگام با 11 گل و 7 پاس گل در 40 بازی، یکی از برجسته‌ترین هافبک‌های فوتبال اروپاست.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید

  • فعال‌سازی حالت خواندن
    100% Font Size