رشفورد ناجی ستاره تیم زنان استون‌ویلا از دست «اوباش» در یک کلاب شبانه شد

آقای گل منچستریونایتد در یک کلاب شبانه به کمک آلیشا لمن آمد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

مارکوس رشفورد، ملی‌پوش بریتانیایی و آقای گل باشگاه فوتبال منچستریونایتد در فصل جاری، پس از کسب پیروزی مهم «شیاطین سرخ» برابر استون‌ویلا، در یک کلاب شبانه اقدام تحسین برانگیزی انجام داده است.

نشریه بریتانیایی «سان» در گزارشی اختصاصی نوشت که آلیشا لمن، ستاره سوئیسی تیم زنان استون‌ویلا در یک کلاب شبانه در شهر منچستر مورد آزار و اذیت گروهی «اوباش» قرار گرفت. رشفورد که به‌همراه دوستانش در قسمت وی‌ای‌پی این کلاب مشغول جشن گرفتن پیروزی 1 بر صفر تیمش برابر استون‌ویلا بود، آلیشا لمن را شناخته و برای نجات او وارد عمل شده است.

مزاحم‌ها پس از شناختن مهاجم منچستریونایتد مکان را ترک کردند. سپس رشفورد، آلیشا را به میز اختصاصی خود دعوت کرده است.

یک شاهد عینی به «سان» گفت: «به‌نظر می‌رسید که آنها برای اولین بار همدیگر را ملاقات می‌کردند، اما رشفورد می‌دانست که آلیشا کیست. آلیشا پس از پایان ماجرا از رشفورد تشکر کرد و به‌همراه دوستانش به شادی و مهمانی پرداخت.»

لمن که 13 میلیون دنبال‌کننده در «اینستاگرام» دارد، اخیرا با داگلاس لوئیز، هافبک استون‌ویلا رابطه داشته است. با این حال، آنها اوایل سال جاری از هم جدا شدند.

در ماه فوریه، زمانی که سیتسیپاس، تنیسور مطرح یونانی زیر یکی از پست‌های لمان اظهار نظر کرد، شایعاتی در مورد رابطه عاشقانه احتمالی این دو ستاره جهان ورزش مطرح شد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید