رونالدو با استوری عاشقانه به شائبه جدایی‌اش از جورجینا پایان داد

نشریه اسپانیایی «مارکا» اخیرا از اختلاف رونالدو با جورجینا پرده برداشته و مدعی شده بود که این دو در روزهای آینده از یک‌دیگر جدا خواهند شد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

کریستیانو رونالدو، ابر‌اسطوره پرتغالی و دارنده پنج توپ طلای فوتبال جهان، به شائبه اختلاف و درگیری با نامزدش جورجینا رودریگز واکنش نشان داد.

در روزهای گذشته خبرگزاری‌های پرتغالی و اسپانیایی مدعی شده بودند که در زندگی مشترک رونالدو و جورجینا مشکلاتی به وجود آمده است.

نشریه اسپانیایی «مارکا» اخیرا مدعی شد که پس از پخش و انتشار مستند سریالی جورجینا رودریگز در شبکه «نت‌فلیکس» به نام «من جورجینا هستم»، رونالدو از رفتار نامزدش که زندگی شخصی‌اش را بر ملاء عام گذاشته عصبانی شده و حتی ممکن است که این دو در روزهای آینده از یک‌دیگر جدا شوند.

پیش‌تر و ابتدای هفته گذشته یک شاهد با «آبل پلانلس»، روزنامه‌نگار اسپانیایی، تماس گرفته و مدعی شد که رونالدو و جورجینا پیش از سوار شدن به جت شخصی کریستیانو به‌دلیل گم‌کردن مدارک هویتی‌شان شروع به فریاد زدن بر سر همدیگر کرده‌اند.

این شایعات در روزهای گذشته به حدی بود که جورجینا رودریگز شامگاه یک‌شنبه (شب‌ گذشته) بالاخره سکوتش را شکست و ضمن تکذیب شایعات، پاسخی تند به شروع‌کنندگان این موج داد.

همسر رونالدو برای پاسخ از «اینستاگرام» استفاده کرد و قطعه‌ای از یک آهنگ معروف رومئو سانتوس را منتشر کرد که به این شرح است: «حسودها شایعه درست می‌کنند، غیبت‌کننده‌ها آن را پخش می‌کند و احمق‌ها باورش می‌کنند».

اکنون رونالدو سکوت خود را در مورد شایعات و خبرهای جدایی‌اش از جورجینا رودریگز با انتشار عکس دونفره‌شان شکسته و با تک جمله عاشقانه «Cheers to Love» خطاب به نامزدش، آرامش را به زندگی شخصی‌اش بازگرداند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید

  • فعال‌سازی حالت خواندن
    100% Font Size