هواداران سرسخت پاری‌سن‌ژرمن یک‌شنبه در انتقاد از مسی سوت خواهند زد

اولتراهای پاری‌سن‌ژرمن مسی را مقصر شماره یک شکست در مرحله یک‌هشتم پایانی لیگ قهرمانان اروپا مقابل بایرن مونیخ می‌دانند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size

هواداران افراطی پاری‌سن‌ژرمن قصد دارند شامگاه یک‌شنبه در دیدار برابر رن که در ورزشگاه «پارک دو پرنس» برگزار می‌شود، علیه لیونل مسی، ابر‌اسطوره آرژانتینی فوتبال جهان سوت بزنند.

افراطی‌های پی‌اس‌جی عملکرد ضعیف لیونل مسی در دو دیدار رفت‌وبرگشت مقابل بایرن مونیخ را دلیل حذف این تیم از مرحله یک‌هشتم پایانی لیگ قهرمانان اروپا می‌دانند و او را به عدم تعهد و تعصب متهم کرده‌اند.

Advertisement

پاری‌سن‌ژرمن دیدار رفت مقابل باواریایی‌ها را با نتیجه 1 بر صفر و مسابقه برگشت را 2 بر صفر شکست خورد و برای دومین سال متوالی از مرحله یک‌هشتم پایانی لیگ قهرمانان اروپا حذف شد.

یکی از اعضای اصلی گروه اولتراهای پی‌اس‌جی در آستانه دیدار خانگی با رن به نشریه اسپانیایی «موندوپورتیوو» گفت: «ما همین یک‌شنبه علیه مسی سوت خواهیم زد. او نسبت به آنچه در زمین ارائه می‌دهد، دستمزد بسیار بالایی می‌گیرد و برای تمدید نیز توقعات بالایی دارد.»

در حال حاضر هیچ نشانه‌ای مبنی بر اینکه اعتراضات هنگام اعلام ترکیب، زمانی که بازیکنان به زمین می‌روند یا در طول بازی، خواهد بود، در دست نیست.

در ماه مارس 2022 و پس از نمایش ناامیدکننده «نیمار‌ جونیور» و «لیونل مسی» برابر رئال مادرید که به حذف این تیم از رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا منجر شده بود، نیز در جریان دیدار پی‌اس‌جی مقابل بوردو، این دو بازیکن به‌شدت از سوی هواداران افراطی پاریس‌سن‌ژرمن مورد انتقاد قرار گرفتند.

دارنده هفت توپ طلای فوتبال جهان از ابتدای فصل گذشته تاکنون 65 مرتبه پیراهن پی‌اس‌جی را بر تن کرده که در این مدت 29 گل و 32 ‌پاس از خود بر جای گذاشته است، اما برای افراطی‌های پی‌اس‌جی این آمار و ارقام کافی نیست.

بیشترین بازدید موضوعات مهم