الکساندر آرنولد: رئال مادرید بیشتر از لیورپول تحت فشار است

مدافع راست لیورپول مدعی شد که «قرمزهای آنفیلد» همانند بازی با بارسلونا به سراغ دیدار رئال مادرید خواهند رفت

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size

ترنت-الکساندر آرنولد، مدافع راست لیورپول، تایید کرد که «قرمزهای آنفیلد» تمام تلاش خود را برای انتقام و غلبه بر رئال مادرید در دور برگشت مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا انجام خواهند داد.

ملی‌پوش انگلیسی و 24 ساله لیورپولی‌ها اعتراف کرد که تیمش باید دست به کار خاص و بزرگی بزند تا بتواند انتقام شکست سنگین 5 بر دو مقابل رئال مادرید در ورزشگاه «آنفیلد» را بگیرد و به مرحله یک‌چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپا راه یابد.

آرنولد معتقد است که بازیکنان لیورپول چیزی را برای از دست‌دادن برای مقابله با رئال مادرید، مدافع عنوان قهرمانی این رقابت‌ها ندارند.

دیدار برگشت دو تیم رئال مادرید و لیورپول شامگاه چهارشنبه در ورزشگاه «سانتیاگو برنابئو» برگزار خواهد شد.

ترنت-الکساندر آرنولد در مصاحبه‌ای با نشریه بریتانیایی «لیورپول اکو» گفت: «اگر صادقانه بگویم، می‌بایست برویم و در اسپانیا دست به کار خاص و بزرگی بزنیم تا بتوانیم به مرحله بعدی صعود کنیم. آنها سه گل از ما جلو هستند، بنابراین فشاری احساس نمی‌کنیم، برای پیروزی به آنجا می‌رویم و برای صعود تلاش می‌کنیم.»

مدافع کناری لیورپول در پایان صحبت‌های خود گفت: «با وجود سختی کار، به این فکر نمیً‌کنیم که کار ما تمام شده است، ما توانایی گلزنی به رئال مادرید را داریم و باید یک بازی بی‌نقص مانند بازی با بارسلونا ارائه دهیم.»

بیشترین بازدید موضوعات مهم