مدافع منچستریونایتد به نشریه «تلگراف»: برای رویارویی با تیم‌های بزرگ باید بهتر شویم

منچستریونایتد شامگاه یک‌شنبه در ورزشگاه «آنفیلد» 7 بر صفر از لیورپول شکست خورد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size

لوک شاو، مدافع بریتانیایی منچستریونایتد، پس از باخت تحقیرآمیز مقابل لیورپول در چارچوب رقابت‌های لیگ برتر انگلیس از هواداران «شیاطین سرخ» عذرخواهی کرد.

به‌نظر می‌رسد که پیامد‌های شکست سنگین و تاریخی 7 بر صفر منچستریونایتد برابر لیورپول حسابی بر روحیه شاگردان اریک تن‌هاخ تاثیر مستقیم گذاشته و تمرکز آن‌ها را بر هم زده است.

لوک شاو، معتقد است که قهرمانی «شیاطین سرخ» در «کارابائو کاپ» باعث شد این تیم احساس خوبی داشته باشد و باخت تحقیرآمیز مقابل لیورپول در چارچوب هفته 26 رقابت‌های لیگ برتر انگلیس نباید ثبات این تیم را از بین ببرد.

منچستریونایتد شامگاه یک‌شنبه در ورزشگاه «آنفیلد» 7 بر صفر از لیورپول شکست خورد. این بزرگ‌ترین شکست «شیاطین سرخ» در تاریخ لیگ برتر انگلیس بود.

این نوزدهمین شکست منچستری‌ها برابر لیورپول در تاریخ لیگ برتر انگلیس بود، یعنی بیشتر از تمام شکست‌های آنها مقابل دیگر تیم‌های این تورنمنت. این تیم در پنج مصاف اخیر خود با لیورپول 21 گل خورده است که یک سوم آنها در بازی یک‌شنبه رقم خورد.

همچنین این بدترین باخت تاریخ منچستریونایتد مقابل لیورپول بود. بدترین شکست قبلی آنها مقابل رقیب دیرینه سال 1985 بود که در آن‌هم اگرچه هفت گل خورده بودند، اما حداقل یکی از آنها را جبران کردند.

شاو صبح سه‌شنبه، 16 اسفند، در اظهاراتی که نشریه بریتانیایی «تلگراف» گزارش داد، درباره وضعیت من‌یونایتد صحبت کرد و گفت: «پس از کسب عنوان قهرمانی کارابائو کاپ، ما در بازی مقابل وستهم از سطح و ثبات همیشگی‌مان فاصله گرفتیم. ذهنیت تیم باید بهتر شود.»

وی با بیان اینکه، «آنچه در نیمه دوم بازی با لیورپول اتفاق افتاد شرم‌آور و غیرقابل قبول بود»، افزود: «ما نباید اجازه دهیم که نتیجه بازی مقابل لیورپول بر روی نتایج کلی‌ ما در طول تاثیر بگذارد، زیرا من‌یونایتد اکنون در جایگاه خیلی خوبی در جدول پریمیر لیگ قرار دارد. این مانع دیگری است که باید از آن عبور کنیم و به عنوان یک تیم پشت سرش بگذاریم.»

شاو در پایان مصاحبه خود با «تلگراف»، گفت: از تمامی هوادارانی که در ورزشگاه و چه در خانه بازی را تماشا می‌کردند، عذرخواهی می‌کنم. ما به عنوان بازیکنان منچستریونایتد می‌بایست هرچه سریع‌تر نتیجه بازی مقابل لیورپول را فراموش کنیم و به ثبات خود بازگردیم.»

بیشترین بازدید موضوعات مهم