اینتر میامی تحت مالکیت بکهام به‌دنبال به‌خدمت گرفتن لیونل مسی

فیل نویل، سرمربی اینتر میامی در مصاحبه با «تایمز» تایید کرد که اینتر میامی به جذب بازیکنان مطرحی همچون لیونل مسی و سرخیو بوسکتس تمایل دارد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size

دیوید بکهام، اسطوره فوتبال انگلیس و مالک باشگاه اینتر میامی، قصد دارد لیونل مسی، ابر‌اسطوره آرژانتینی پاری‌سن‌ژرمن را به‌خدمت بگیرد.

شایعات انتقال لیونل مسی، ابر‌ستاره آرژانتینی به لیگ فوتبال آمریکا و به باشگاه اینتر میامی در چند هفته گذشته سوژه رسانه‌های دنیا شده است.

دان گابر، رئیس کمیته اجرایی لیگ فوتبال آمریکا موسوم به «ام‌ ال اس» به این شایعه واکنش نشان داد و گفت: «لیگ فوتبال آمریکا برای بررسی احتمالات ساختار یک بسته مالی که به اینتر میامی اجازه می‌دهد تا لیونل مسی را به خدمت بگیرد باز است.»

وی افزود: «قوانین سختگیرانه سقف حقوق و دستمزد ام‌ال‌اس به این معنی است که هر معامله‌ای نیاز به تفکر مبتکرانه‌ای دارد ولی نیاز باشد این قوانین را برای انتقال مسی تغییر می‌دهیم. انتقال او به لیگ ما امری بسیار مثبت است.»

پیش‌تر، فیل نویل، سرمربی اینتر میامی

در مصاحبه با «تایمز» تایید کرد که اینتر میامی به جذب بازیکنان مطرحی همچون لیونل مسی و سرخیو بوسکتس تمایل دارد و می‌خواهد بهترین‌ها را در تیم خود داشته باشد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم