همسر اسطوره باشگاه آ.اس رُم به 7 سال زندان محکوم شد

آغاز تحقیقات پرونده اخاذی و سرقت همسر پیشین دنیله د روسی به سال 2013 و پس از شکایت قربانی آغاز شد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

تامارا پیسنولی، همسر پیشین دنیله د روسی، اسطوره باشکاه فوتبال آ.اس رُم، به‌دلیل تلاش برای اخاذی و سرقت از یک تاجر به هفت سال زندان محکوم شد.

این حکم در مرحله اول برای پیسنولی صادر شده است. این در حالی است که دادستان عمومی برای او 10 سال و 9 ماه حبس تعزیری خواسته بود.

آغاز تحقیقات پرونده اخاذی و سرقت پیسنولی به سال 2013 و پس از شکایت قربانی آغاز شد.

پیسنولی، 84 هزار دلار برای خرید مجوز سیستم فتوولتائیک از شرکت «E-Building Estate of Ieffi» پرداخت کرده بود. پس از آن همسر سابق دنیله ده‌روسی تصمیم به ترک معامله کرد و خواستار بازگرداندن مبلغ مذکور و همچنین 100 هزار یوروی دیگر به‌عنوان غرامت شد.

به‌دنبال امتناع آنتونلو ایفی، رئیس کارتل «E-Building Estate of Ieffi»، قرار ملاقاتی در یک کافه در منطقه «Eur» در شهر ر‌ُم ترتیب داده شد.

ایفی به درخواست پیسنولی به خانه‌اش نقل مکان کرد و در آن‌جا توسط دو نفر مورد ضرب و شتم و اخاذی قرار گرفت.

آنتونلو ایفی، در گفت‌وگو با روزنامه «لا ریپبالیکا»، عنوان کرد: «پیسنولی به آن دو نفر که من را مورد ضرب و شتم قرار می‌دادند، دستور داد که او را ببرید و بگذارید این انتقال 180 هزار یورویی را انجام دهد و سپس به قتل برسانید.»

به گزارش نشریه ایتالیایی «ال مِساجیرو»، پیسنولی اخیرا در مصاحبه‌ای اظهار داشت: «حیرت‌آور است. این داستان به 10 سال پیش بازمی‌گردد که با کلاهبرداری علیه من آغاز شد. امیدوارم حسن نیت من مشخص شود.»

دنیله د روسی، در سال 2006 با تامارا پیسنولی ازدواج کرد و در سال 2009 از یکدیگر جدا شدند. حاصل این ازدواج یک دختر به نام گایا بود.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید