امباپه جانشین بنزما نمی‌شود؛ شگفتی‌ساز «سری‌آ» برنامه رئال مادرید را تغییر می‌دهد

فلورنتینو پرز در ماه‌های گذشته بارها دستیاران خود را برای زیر نظر گرفتن راسموس هویلوند به ایتالیا فرستاده است

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

رئال مادرید که در پنجره نقل‌وانتقالاتی زمستانی دست به خریدی نزد، اکنون گزارش‌ها حاکی از آن است که فلورنتینو پرز، رئیس «کهکشانی‌ها» برای آماده‌سازی و خریدهای جدید در تابستان سال جاری برنامه‌هایی را در سر می‌‌پروارند و انتظار می‌رود که این تیم پنجره شلوغی را خواهد داشت.

راسموس هویلوند، مهاجم 20 ساله و دانمارکی باشگاه آتالانتا، گزینه نخست مسئولان بلند‌پایه رئال مادرید برای جانشینی کریم بنزما است.

قرارداد کریم بنزما، دارنده توپ‌طلای 2022 فوتبال جهان و کاپیتان باشگاه رئال مادرید در تابستان سال جاری به پایان خواهد رسید، هر چند که نشریه معتبر اسپانیایی «مارکا» اخیرا از تمدید قرارداد این بازیکن به مدت یک فصل دیگر خبر داد.

روزنامه ایتالیایی «لا رپوبلیکا» در گزارشی اختصاصی اشاره می‌کند که فلورنتینو پرز، تحت تاثیر راسموس هویلوند قرار گرفته است که تاکنون در 21 بازی برای آتالانتا 7 گل به ثمر رسانده است.

در ادامه این گزارش آمده است که پرز در نظر دارد تا در پنجره نقل‌وانتقالاتی تابستانی پیشنهادی اغواکننده برای به‌خدمت گرفتن او به سران باشگاه آتلانتا ارائه دهد.

این روزنامه اضافه کرد که رئیس باشگاه رئال مادرید هویلوند را بهترین جایگزین برای کریم بنزما می‌داند و او بارها دستیارانش را برای زیرنظر گرفتن این پدیده دانمارکی به ایتالیا فرستاده است.

به‌نظر می‌رسد که پرز کار آسانی را برای به‌خدمت گرفتن هویلوند نخواهد داشت، زیرا نشریه بریتانیایی «میرور» اخیرا در گزارشی مدعی شد که آرسنال به مشتریان این مهاجم دانمارکی پیوسته است و اکنون مدیران «کهکشانی‌ها» رقیبی جدی برای خرید مهاجم دانمارکی آتالانتا دارند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید