واکنش کیلیان امباپه به شایعه طعنه‌زدن به نیمار جونیور

رسانه‌های فرانسوی اخیرا هشدارهای امباپه به بازیکنان «پی‌اس‌جی»، برای بازی برگشت مقابل بایرن مونیخ را کنایه‌ای به شرایط زندگی نیمار عنوان کردند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

کیلیان امباپه، فوق‌ستاره فرانسوی فوتبال جهان، در گفت‌وگویی توضیح داد که توصیه‌اش درباره خوب غذا خوردن و خوب خوابیدن خطاب به نیمار جونیور نبوده است.

در روزهای گذشته و پس از شکست خانگی 1 بر صفر پاری‌سن‌ژرمن برابر بایرن ‌مونیخ در چارچوب مرحله رفت یک‌هشتم پایانی لیگ قهرمانان اروپا، امباپه به هم‌تیمی‌هایش هشدار داد که بهتر است برای بازی برگشت در مونیخ در اوج آمادگی باشند تا باخت در خانه را جبران و به مرحله بعدی این رقابت‌ها صعود کنند.

این در حالی بود که نیمار جونیور، فوق‌ستاره جنجالی «پی‌اس‌جی»، چند ساعت پس از بازی برابر «باواریایی‌ها» در یکی از رستوران‌های پاریس دیده شده بود و رسانه‌های فرانسوی مصاحبه کیلیان امباپه را طوری بازتاب دادند که منظور او نیمار بوده است.

فوق‌ستاره فرانسوی «پی‌اس‌جی» با اشاره به وضعیت این باشگاه اضافه کرد: «فکر می‌کنم در حال حاضر تنها چیزی که لازم نداریم کنایه زدن است. این توصیه واقعا برای همه بود چون همانطور که گفتم اگر همه ما آماده باشیم، بقیه تیم‌ها، جلوی ما به مشکل می‌خورند.»

پیشتر هم رسانه‌های فرانسوی رفتارها و مصاحبه‌های نیمار و امباپه را به گونه‌ای بازتاب داده بودند که برای این دو هم‌تیمی حاشیه به وجود آمده بود.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید