دفاع گواردیولا از قهرمانی‌های من‌سیتی؛ سُر خوردن جرارد هم تقصیر ماست؟

باشگاه منچسترسیتی در بازه زمانی 2009 تا 2018 به بیش از 100 مورد نقض قوانین مالی متهم شده است

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

پپ گواردیولا، سرمربی پُرافتخار اسپانیایی باشگاه منچسترسیتی، از قهرمانی‌های «سیتیزن‌ها» در میانه تحقیقات اتحادیه لیگ برتر فوتبال انگلیس درباره نقض قوانین مالی در ارتباط با حامیان مالی و قراردادهای بازیکنان در طول 9 فصل گذشته، با اشاره به سُر خوردن استیون جرارد، ستاره خط میانی پیشین لیورپول، دفاع کرد.

گواردیولا، سکوت خود را برای دفاع از عنوان قهرمانی منچسترسیتی در رقابت‌های لیگ برتر شکست، در حالیکه در روزهای گذشته شائبه‌هایی مبنی بر خروج او در پایان فصل از «سیتیزن‌ها» به دلیل پرونده‌های مالی، منتشر شد.

پپ 52 ساله در مورد من‌سیتی که عصر یک‌شنبه، خود را برای میزبانی از استون‌‌یلا و کاهش امتیاز با آرسنالِ صدرنشین آماده می‌کند، با مطبوعات صحبت کرد.

سرمربی اسپانیایی منچسترسیتی درباره قهرمانی‌های «سیتیزن‌ها» در فصل‌های گذشته گفت: «گل آگوئرو در سال 2012 روی پاس گل بالوتلی در حالی که روی زمین سُر خورده بود. من نمی‌دانم آیا ما مسئول سُر خوردن جرارد در آنفیلد هستیم. این تقصیر ماست؟ من برای جرارد احترام قائل هستم اما آن لحظه متعلق به ماست، جدای از اینکه چه رایی صادر خواهد شد.»

استیون جرارد، کاپیتان افسانه‌ای پیشین لیورپول، در فصل 14-2013 مقابل چلسی سُر خورد و باعث شکست دو بر صفر تیم‌اش شد تا «قرمزهای آنفیلد» راه را برای قهرمانی شاگردان مانوئل پلگرینی در تیم من‌سیتی هموار کنند.

قهرمان فصل گذشته لیگ برتر در بازه زمانی 2009 تا 2018 به بیش از 100 مورد نقض قوانین مالی متهم شده است؛ تخلفاتی که ممکن است این باشگاه را به سقوط به دسته پایین‌تر یا پس گرفتن برخی از قهرمانی‌های آن، تهدید کند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید