عذرخواهی برادر لیونل مسی از باشگاه و طرفداران بارسلونا

ماتیاس مسی در مصاحبه‌ای مدعی شده بود که قبل از مسی کسی بارسلونا را نمی‌شناخت

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

ماتیاس مسی، برادر لیونل مسی، ابرستاره آرژانتینی فوتبال جهان، درباره اظهارات اخیرش نسبت به تاریخ باشگاه و طرفداران بارسلونا، عذرخواهی کرد.

واکنش‌های روزافزون به اظهارات ماتیاس مسی، او را مجبور کرد تا حرف‌‌هایش درباره لئو و باشگاه بارسلونا را توجیه کند.

قبل از لئو کسی شما را نمی‌شناخت!

ماتیاس با حضور در کانال فرزندش در سرویس پخش زنده ویدئویی «توییچ»، طوفانی به پا کرد و گفت: «بارسلونا به لطف مسی معروف شد. قبل از لئو کسی آنها را نمی‌شناخت. کسی که به بارسلون رفته و موزه باشگاه را دیده باشد، این را می‌داند که این موزه در واقع موزه مسی است».

وی در ادامه درباره بازگشت دارنده هفت توپ طلای فوتبال جهان به بارسلونا، گفت که بازگشت مسی به بارسلونا با اخراج خوان لاپورتا، رئیس «آبی‌اناری‌ها»، همراه خواهد بود.

عذرخواهی ماتیاس از باشگاه بارسلونا

ماتیاس، صبح پنج‌شنبه، 20 بهمن، بیانیه‌ای را در حساب کاربری اینستاگرام خود منتشر کرد که در آن نوشت: «می‌خواهم به‌خاطر حرف‌هایی که به زبان آوردم، عذرخواهی کنم. آن حرف‌ها را به حالت شوخی برای پسرم و دوستان‌اش تعریف می‌کردم».

در ادامه بیانیه آمده است: «فکر کردم که چگونه می‌توانم در مورد باشگاهی با عظمت و تاریخ بارسلونا چنین حرف‌هایی بزنم؟ مخصوصا با وجود تمام کارهایی که آنها برای خانواده من و لئو انجام داده‌اند. کاتالونیا خانه دوم ماست. واقعا متاسفم».

لیونل مسی دوران اوج فوتبال‌اش را با پیراهن «آبی‌اناری‌ها» پشت سر گذاشت و با این تیم 10 مرتبه قهرمان «لالیگا» شد، چهار بار جام قهرمانی «چمپیونزلیگ» را تصاحب کرد و البته تعداد زیادی افتخار انفرادی به دست آورد.

پس با اینکه هیچکس نمی‌تواند تاریخ و تاثیر فوق‌العاده لیونل مسی را منکر شود، اما این ادعای ماتیاس مسی که پیش از برادر او کسی بارسا را نمی‌شناخت دور از واقعیت و البته جنجالی بود.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید