درخواست غرامت میلیونی باشگاه پوماس از دنی آلوس

باشگاه پوماس مکزیک خواهان دریافت غرامت «پنج میلیون یورویی» از آلوس شده است

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

دنی آلوس، ستاره پیشین باشگاه بارسلونا تاریک‌ترین روزهای زندگی خود را سپری می‌کند و پس از بازداشت به اتهام «تعرض جنسی»، حالا ثروت خود را نیز از دست رفته می‌بیند.

گزارش‌های مطبوعاتی نشان می‌دهد که آلوس از یک فاجعه مالی رنج می‌برد و از همه طرف با بدهی‌هایی محاصره شده است، زیرا او بیش از دو میلیون یورو بدهکار است و یکی از املاک او توقیف شده و تنها دو کارتل از شش کارتل دنی هنوز در حال فعالیت هستند.

آلوس که در دو دوره و در بین سال‌های 2008 تا 2016 و در فصل 2021-22 سابقه پوشیدن پیراهن «آبی‌اناری‌ها» را در کارنامه دارد، اخیرا به‌اتهام آزار جنسی به یک زن در کافه‌ای در شب سال نوی میلادی در شهر بارسلون بازداشت شد.

نشريه اسپانیایی «ال کانفیدنشال» گزارش داد که بازیکن پیشین بارسلونا 2.25 میلیون یورو به دولت اسپانیا بدهکار است و پس از توقیف یک آپارتمان به نام او و لغو چندین قرارداد اسپانسری به دلیل پرونده فعلی‌اش، با وضعیت اقتصادی پیچیده‌ای مواجه است.

این نشریه همچنین افزود که چهار کارتل وابسته به آلوس بین سال‌های 2019 تا 2021 تعطیل شدند و اکنون دو کارتل او هنوز فعال هستند و شورای شهر بارسلون در روزهای گذشته نیز دو رستوران متعلق به او را در آنجا تعطیل کرد.

در ادامه گزارش «ال کانفیدنشال» آمده است که شرکت «آدیداس» قرارداد خود را با آلوس که ماه گذشته به پایان رسیده را تمدید نکرد و باشگاه پوماس مکزیک به‌دلیل
رعایت نکردن «رفتار حرفه‌ای» خواهان دریافت غرامت «پنج میلیون دلاری@ از او شده است.

آلوس برای رهایی از زندان امید زیادی به وضعیت خوب مالی خود داشت ولی حالا روی آن نیز نمی‌تواند حساب کند.

این بازیکن برزیلی در 40 کیلومتری شهر بارسلون در زندان «برایانس 2» دوران بازداشت خود را می‌گذراند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید