انتقاد بی‌سابقه هواداران لیورپول از عملکرد صلاح؛ او را به المقاولون برگردانید

صلاح در فصل جاری در 19 بازی، آمار هفت گل و چهار پاس‌ گل را برای «قرمرهای آنفیلد» در لیگ برتر انگلیس به ثبت رسانده است

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

هواداران لیورپول‌ پس از قبول شکست سنگین 3-0 مقابل ولوورهمپتون در چارچوب رقابت‌های لیگ برتر انگلیس، از عملکرد ضعیف و دور از انتظار محمد صلاح‌، ستاره مصری تیم لیورپول در هفته‌های اخیر انتقاد کردند.

«قرمزهای آنفیلد» در حالی با سه گل از ولوورهمپتون شکست خوردند که این تیم در فصل جاری رقابت‌های «پریمیر لیگ» عملکرد قابل‌قبولی نداشته و به‌دنبال عدم سقوط به دسته پایین‌تر بوده است. شاگردان یورگن کلوپ در 2023 تاکنون بردی را کسب نکرده‌اند و این سومین شکست متوالی آن‌ها در بازی‌های خارج از خانه در «پریمیر لیگ» بود.

صلاح پس از اینکه در 90 دقیقه، 39 بار توپ را لمس کرد، از سایت «سوفا اسکور» به‌عنوان جهارمین بازیکن ضعیف لیورپول معرفی شد و امتیاز 6.5 را گرفت.

یکی از هواداران لیورپول در «توییتر» به این بازیکن حمله کرد و گفت: «صلاح، کلمات مناسبی برای توصیف عملکردت و پایان دادن به انتقادات وجود ندارد، فقط ناامید‌کننده است.»

یکی دیگر از هواداران «قرمزهای آنفیلد» در توییتی از مدیران این تیم خواست که صلاح را به تیم المقاولون مصر بازگردانند.

صلاح که در فصل جاری عملکرد ضعیف و دور از انتظاری را از خود نشان داده، در بین سال‌های 2006 تا 2010 بازیکن تیم المقاولون مصر بود.

یکی دیگر از هواداران لیورپول با کنایه به دستمزد هفتگی صلاح نوشت: «تیم شما به تو نیاز دارد، آقای 350 هزار پوند در هفته.»

ملی‌پوش مصری لیورپول در تابستان 2022 قراردادش را با باشگاه انگلیسی در ازای دریافت حقوق هفتگی 350 ‌هزار‌ پوند در هفته تا سال 2027 تمدید کرد.

صلاح که در سال‌های گذشته با درخشش در لیورپول خود را به‌عنوان یک فوق‌شتاره به فوتبال جهان معرفی کرده، در فصل جاری در 19 بازی، آمار هفت گل و چهار پاس‌ گل را برای «قرمرهای آنفیلد» در لیگ برتر انگلیس به ثبت رسانده است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید