درخواست طلاق همسر آلوس و اجتناب دنی از ملاقات با خانواده‌اش‌ در زندان

درخواست طلاق همسر آلوس و اجتناب دنی از ملاقات با خانواده‌اش‌ در زندان

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

گزارش‌های مطبوعاتی حاکی از آن است که ژوآنا سانز، همسر 29 ساله دنی آلوس، مدافع برزیلی پیشین بارسلونا، به‌دنبال اتهام تجاوز جنسی همسرش به یک دختر، خواستار طلاق از او شد.

دنی آلوس که در دو دوره و در بین سال‌های 2008 تا 2016 و در فصل 2021-22 سابقه پوشیدن پیراهن «آبی‌اناری‌ها» را در کارنامه دارد، ظهر جمعه گذشته به‌اتهام آزار جنسی به یک زن در کافه‌ای در شب سال نوی میلادی در شهر بارسلون بازداشت شد.

ژوآنا سانز، همسر مدافع برزیلی سابق بارسلونا، پس از شنیدن این ادعاها عکس‌های مشترکش با آلوس را از صفحه «اینستاگرام» خود حذف کرد.

او که با آلوس در سال 2017 ازدواج کرده هنوز در مورد این اتفاق اظهار‌نظر رسمی نکرده و فقط از رسانه‌ها خواست که به حریم شخصی‌اش احترام بگذارند و او را که از مرگ مادرش رنج می‌کشد، با این اخبار آزار ندهند.

وکیل آلوس نیز در مصاحبه‌ای اختصاصی با نشریه اسپانیایی «مارکا» تایید کرد که درخواست طلاق ژوآنا از موکل‌اش را به‌دلیل «خیانت» دریافت کرده است.

«مارکا» در ادامه نوشت که آلوس از ملاقات با ژوآنا یا هر یک از اعضای خانواده‌اش در داخل سلول زندان «برایانس 2» در بارسلون خودداری می‌کند.

به گزارش نشریه بریتانیایی «دیلی‌میل»، وکیل جدید آلوس، روز دوشنبه، درخواست آزادی او با قید وثیقه را کرده و موافقت کرد که پاسپورت موکل‌اش گرفته شود تا نتواند اسپانیا را ترک کند و در صورت لزوم از یک برچسب الکترونیکی برای جلوگیری از هرگونه احتمال فرار استفاده شود.
این پایان ماجرا نبود و باشگاه پوماس مکزیک نیز اخیرا پس از این ادعاها تصمیم گرفت که به صورت یک طرفه قرارداد آلوس را فسخ کند.

در حقیقت باشگاه پوماس با توجه به بندی از قرارداد دنی آلوس تصمیم گرفت که قرارداد این بازیکن برزیلی را به علت بازداشت‌شدن به صورت یک طرفه فسخ کند و بدین ترتیب پرافتخارترین بازیکن تاریخ فوتبال در حال حاضر بدون تیم است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید