«اسکی»‌بازی بلای جان مانوئل نویر؛ بایرن مونیخ خواهان کاهش دستمزد او شد

مصدومیت نویر در حین انجام ورزش اسکی که منجر به شکستن قسمت پایینی پای راستش شد، باعث عصبانیت و نارضایتی مدیران مونیخی‌ها از او شده است

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size

با گذشت یک روز از اخراج تونی تاپالوویچ، دوست صمیمی مانوئل نویر و مربی دورازبان‌های باشگاه فوتبال بایرن مونیخ به‌ اتهام «جاسوسی»، اکنون گزارش‌های مطبوعات آلمانی نشان می‌دهد که مدیران «باواریایی‌ها» در حال مذاکره با نویر بر سر کاهش دستمزد فعلی او هستند چرا که سنگربان ملی‌پوش مونیخی‌ها ادامه فصل را به‌دلیل مصدومیت از دست داده است.

پس از بازی‌های جام جهانی، مانوئل نویر برای گذراندن تعطیلات خود ورزش اسکی انجام داد که این تفریح به شکستن قسمت پایینی پای راستش منجر شد که همین امر باعث خشم و نارضایتی مدیران بایرن مونیخ از نویر شده است.

نشریه «اشپورت بیلد» عصر چهارشنبه، 25 ژانویه، نوشت که مدیران بایرن مونیخ ناراحتی و نارضایتی خود را از چگونگی مصدومیت او پنهان نکردند و اکنون خواستار مذاکره بر سر کاهش دستمزدش شده‌اند.

«باورایایی‌ها»، پس از مصدومیت سنگین نویر تصمیم گرفتند، یان سومر، سنگربان اتریشی بروسیا مونشن گلادباخ را با قراردادی هشت میلیون یورویی به خدمت بگیرند و اکنون مدیران بایرن مونیخ قصد دارند تا با کاهش حقوق مانوئل نویر مقداری از این پول را جایگزین کنند.

اولیور کان، مدیرعامل بایرن مونیخ، گفت: «ما همیشه این مسائل را به‌طور مستقیم با خود بازیکن در میان می‌گذاریم.»

بایرن مونیخ که در صدر جدول رده‌بندی «بوندس‌لیگا» قرار دارد، در دو بازی نخست‌ خود پس از رقابت‌های جام جهانی قطر به تساوی یک بر یک مقابل حریفان خود دست یافته که در هر دو بازی سومر در درون دروازه آن‌ها بود.

در ماه مه سال گذشته، باشگاه فوتبال بایرن مونیخ اعلام کرد که قرارداد نویر را تا تابستان 2024 تمدید کرده است و اکنون مدیران «باواریایی‌ها» می‌بایست برای کاهش حقوق نویر رضایت او را جلب کنند.

نویر در تابستان سال 2011 از شالکه به بایرن مونیخ پیوست و تا کنون در این تیم بازی می‌کند.

مانوئل نویر از زمان حضورش در تیم بایرن مونیخ یکی از ارکان اصلی این تیم بوده و افتخارات زیادی را با تیم آلمانی تجربه کرده است.

با درخشش او با پیراهن بایرن مونیخ و تیم ملی آلمان در این سالها، وی توانست جایگاه مهمی در میان برترین گلرهای تاریخ فوتبال پیدا کند و چندین بار به عنوان بهترین دروازبان جهان نیز انتخاب شده است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم
  • فعال‌سازی حالت خواندن
    100% Font Size