انتقاد گریزمان از تعداد بلیت اختصاص‌یافته به هواداران اتلتیکو در دربی مادرید

دو تیم رئال مادرید و اتلتیکو مادرید، شامگاه پنج‌شنبه، در مرحله یک‌چهارم نهایی جام حذفی اسپانیا در ورزشگاه «سانتیاگو برنابئو» به مصاف هم خواهند رفت

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size

آنتوان گریزمان، ستاره فرانسوی اتلتیکو مادرید، تصمیم مدیران باشگاه رئال در خصوص سهم بلیت‌هایی که در دیدار پنج‌شنبه شب دو تیم به هواداران اتلتیکو اختصاص‌یافته را به تمسخر گرفت.

اتلتیکو مادرید شامگاه پنج‌شنبه، در چارچوب مرحله یک‌چهارم نهایی جام حذفی اسپانیا، موسوم به «کوپا دل ‌ری» در ورزشگاه «سانتیاگو برنابئو»، میهمان رئال مادرید خواهد بود.

نشریه اسپانیایی «مارکا» در گزارشی تایید کرد که هواداران اتلتیکو مادرید برای حضور در ورزشگاه «سانتیاگو برنابئو» تعداد چهار هزار و 22 بلیت درخواست کردند، اما مجموع بلیت‌های به‌دست‌آمده توسط هواداران «روخی‌بلانکوس» تنها 584 بلیت بوده است.

آنتوان گریزمان، پس از تایید اینکه سهم بلیت‌هایی که هواداران اتلتیکو در دیدار مقابل «کهکشانی‌ها» دریافت خواهند کرد تنها از 334 تا 600 بلیت است، در توییتی تمسخرآمیز از تعداد بلیت‌های اختصاص‌یافته به هواداران اتلتیکو انتقاد کرد.

ستاره اتلتیکو مادرید در آن توییت به طعنه و با استفاده از شکلک‌های خنده‌دار نوشت: «وای، عجب جنونی!»

در گزارش نشریه «مارکا» آمده است که رئال مادرید به علت بازسازی ورزشگاه «سانتیاگو برنابئو» نمی‌تواند بیش از این به اتلتیکو بلیت بدهد.

ملچور رویز، خبرنگار اسپانیایی نیز در این باره توییت کرد: «رئال مادرید مجبور نیست که هیچ تعداد یا درصد مشخصی از بلیت‌ها را در اختیار اتلتیکو قرار بدهد، اما با توجه به بازسازی ورزشگاه و به نشانه احترام، تعدادی بلیت را به هواداران اتلتیکو اختصاص داده است. اما این عدد به طرز قابل توجهی مشابه همان تعداد بلیتی است که اتلتیکو در اختیار هواداران تیم‌های رقیب قرار می‌دهد.»

در رقابت‌های «لالیگا» و «کوپا دل ری» هیچ‌گونه الزام و محدودیتی برای تعداد بلیتی که به هواداران تیم مهمان می‌رسد، وجود ندارد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم
  • فعال‌سازی حالت خواندن
    100% Font Size