دليل قطع همکاری رونالدو با مندس فاش شد

رادیو نشریه «مارکا» مدعی شد که ترک باشگاه رئال مادرید دلیل اصلی قطع همکاری رونالدو با مدیر برنامه‌ پرتغالی‌اش بود

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size

به‌نظر می‌رسد که باشگاه رئال مادرید نقشی محوری را در جدایی کریستیانو رونالدو، فوق‌ستاره فوتبال جهان با خورخه مندس، مدیر برنامه‌ پرتغالی‌اش که در نوامبر سال گذشته اتفاق افتاد، ایفا کرده است.

اورفئو سوارز، روزنامه‌نگار اسپانیایی رادیو «مارکا» تایید کرد که مندس تلاش کرده است تا رونالدو را از ترک رئال مادرید در تابستان سال 2018 منصرف کند.

به گفته سوارز، مندز از رونالدو خواسته است که در رئال مادرید بماند، چراکه در مادرید از تمام حمایت‌های ورزشی، مالی و رسانه‌ای برخوردار خواهد شد و جدایی او اوضاع را بدتر خواهد کرد.

دارنده پنج توپ طلای فوتبال جهان سرانجام در تابستان 2018 پس از رد درخواست تمدید قرارداد با «کهکشانی‌ها»، نصیحت‌های مدیربرنامه‌های مشهورش را نادیده گرفت و رئال مادرید را به مقصد یوونتوس ترک کرد.

سوارز تایید کرد که تنش بین این دو پس از جدایی رونالدو از منچستریونایتد در نوامبر 2022 افزایش یافته است، زیرا کریستیانو خواستار پیوستن به یکی از دو تیم بایرن ‌مونیخ یا چلسی شده بود.

رونالدو بارها اعلام کرده بود که می‌خواهد به تیمی برود که در رقابت‌ها لیگ قهرمانان اروپا حضور داشته باشد، اما مندس نتوانست باشگاه‌های مورد نظر را متقاعد کند و سرانجام در نوامبر سال گذشته این دو پس از 20 سال به همکاری‌شان خاتمه دادند.

خبرنگار رادیو «مارکا» در پایان اظهارات‌اش گفت که مندس پس از اعلام جدایی از رونالدو، او را به «دیوانگی» متهم کرد.

گفتنی است که مدیر برنامه‌ فعلی رونالدو، ریکاردو رگوف پرتغالی است، چرا که او تنها فردی حقوقی بود که به‌همراه فوق‌ستاره پرتغالی به پادشاهی عربی سعودی برای عقد قرارداد با باشگاه النصر سفر کرد.

جدایی پس از 20 سال

کریستیانو رونالدو فوتبال حرفه‌ای خود را از اسپورتینگ لیسبون آغاز کرد و از همان سال 2002 خورخه مندس را در کنار خود داشت.

مندس که علاوه بر رونالدو، مدیر برنامه بازیکنان بسیار زیادی از جمله آنخل دی‌ماریا، خامس رودریگس، برناردو سیلوا و ... است، در سال 2002 توانست این استعداد بزرگ را به منچستریونایتد ببرد و پس از آن هم با انتقال او به رئال مادرید تاریخ‌سازی کند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم