عذرخواهی ژاوی به‌دلیل حمایت از دنی آلوز

سرمربی بارسلونا از انتقادهایی که در روزهای گذاشته به‌دلیل حمایت از آلوز از او شده بود عذرخواهی کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size

ژاوی هرناندز، سرمربی تیم بارسلونا بابت سوء‌تفاهمی که درباره اظهارات اخیرش پیرامون پرونده اتهام آزار جنسی هم‌تیمی سابق او پیش آمد، عذرخواهی کرد.

دنی آلوز که در دو دوره و در بین سال‌های 2008 تا 2016 و در فصل 2021-22 سابقه پوشیدن پیراهن «آبی‌اناری‌ها» را در کارنامه دارد، ظهر جمعه گذشته به‌اتهام آزار جنسی به یک زن در کافه‌ای در شب سال نوی میلادی در شهر بارسلون بازداشت شد.

ژاوی در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار بارسلونا برابر ختافه گفته بود که از این اتفاق شگفت زده شده و برای مدافع برزیلی ناراحت است.

سرمربی «آبی‌اناری‌ها» از این که صحبت‌هایی که درباره این هم‌تیمی سابق‌ خود زده بود به شکل اشتباهی تعبیر شده ناراحت بود و پس از پیروزی یک بر صفر شب گذشته برابر ختافه در گفت‌وگو با رسانه‌ها سعی کرد اظهارات اخیرش را تصحیح کند.

ژاوی در این‌باره گفت: «من فکر می‌کن صحبت‌هایم به اشتباه تعبیر شده است. موضع‌ام را به خوبی شرح ندادم. این موضوعی دشوار و مهم است. هرگونه خشونتی محکوم است. ما باید چنین رفتارهایی را محکوم کنیم. من از قربانی این پرونده و تمامی قربانی‌های خشونت جنسی عذرخواهی می‌کنم. انتقادهایی که مطرح شد را درک می‌کنم و عذرخواهی می‌کنم.»وی ادامه داد: «من موضع درستی نگرفتم. احساس بدی دارم که آلوز توانسته چنین کاری انجام دهد. نتوانستم حرفم را درست توضیح بدهم. احساس بدی دارم. روز خوبی را سپری نکردم. می‌دانم که حرف‌های من مهم است و نباید چنین اتفاقی رخ می‌داد.»

بیشترین بازدید موضوعات مهم