چه کسی جانشین آلگری بر روی نیمکت «یوونتوس» خواهد شد؟

بنا به گزارش‌ها، هیئت‌مدیره یوونتوس در حال بررسی مذاکره با زیدان یا کونته به عنوان جایگزین آلگری پس از شکست سنگین مقابل ناپولی هستند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size

هیئت‌مدیره باشگاه فوتبال یوونتوس پس از قبول شکست سنگین مقابل ناپولی قصد دارند با زین‌الدین زیدان یا آنتونیو کونته برای جانشینی ماسیمیلیانو آلگری مذاکره کنند.

به‌رغم درخشش «بانوی پیر» به رهبری آلگری در هفته‌های گذشته و کسب شش پیروزی بدون گل‌خورده، اما شکست سنگین پنج بر یک مقابل ناپولی باعث شد تا مدیران بلند‌پایه یوونتوس در مورد گزینه جایگزینی سرمربی تجدیدنظر کنند.

طبق گزارش منتشرشده نشریه «لا گاتزتا دلو اسپورت»، هیئت‌مدیره یوونتوس در حال بررسی مذاکره با زیدان یا کونته به عنوان جایگزین آلگری پس از شکست سنگین مقابل ناپولی هستند.

این نشریه ایتالیایی در ادامهِ گزارش‌ِ خود نوشت: «مدیران یوونتوس ممکن است برای دریافت رضایت زیدان یا کونته با مشکلات و بحران‌هایی مواجه شوند؛ چرا که زیزو اکنون گزینهِ رایگان و در دسترسی است، اما پس از برکناری نوئل لوگرائت، رئیس فدراسیون فوتبال فرانسه، این احتمال وجود دارد که فرصتی برای هدایت خروس‌ها وجود داشته باشد، در حالی‌که کونته تا پایان فصل جاری با تاتنهام قرارداد دارد.»

مدیران یوونتوس متقاعد شده‌اند که زین‌الدین زیدان، سرمربی پیشین تیم رئال مادرید به واسطه عملکرد درخشان‌اش و کسب سه عنوان متوالی به‌همراه «کهکشانی‌ها» در لیگ قهرمان اروپا گزینه نخست هدایت «بانوی پیر» خواهد بود.

اما در صورت عدم موافقت زیدان، هیئت‌مدیره یوونتوس بار دیگر با کونته برای رهبری یووه مذاکره خواهند کرد تا او در پایان فصل جاری بر روی نیمکت این تیم بنشیند.

«لا گاتزتا دلو اسپورت» ادامه داد که مدیران یوونتوس برای قطع همکاری با آلگری یک مشکل اساسی خواهند داشت. او تا سال 2027 با «بانوی پیر» قرارداد دارد و همین امر باعث پیچیده‌تر شدن معادله جانشینی آلگری بر روی نیمکت یوونتوس می‌شود.

بیشترین بازدید موضوعات مهم