پدیده پرتغالی برای پیوستن به چلسی وارد لندن شد

نشریه پرتغالی «آبولا» مدعی شد که فلیکس با قراردادی قرضی تا پایان فصل و بدون بند خرید دائمی از اتلتیکو مادرید به چلسی می‌پیوندد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size

در پی شایعات دو روز اخیر مبنی بر پیوستن ژائو فلیکس، ملی‌پوش پرتغالی باشگاه فوتبال اتلتیکو مادرید به چلسی گفته می‌شود که پدیده پرتغالی برای انجام تست‌های پزشکی «آبی‌ها» وارد شهر لندن شده است.

نشریه مشهور پرتغالی «آبولا»، عصر سه‌شنبه، 20 دی، در خبری اختصاصی مدعی شد، ژوائو فلیکس ظهر سه‌شنبه راهی لندن شده تا در تست‌های پزشکی چلسی شرکت کند.

در ادامه خبر اختصاصی این نشریه آمده است: «مدیران چلسی برای انتقال قرضی فلیکس تا پایان فصل می‌بایست مبلغ 11 میلیون یورو به اتلتیکو پرداخت کنند و در قرارداد ستاره 23 ساله پرتغالی بند خرید دائمی وجود ندارد.»

«آبولا» همچنین نوشت که باشگاه چلسی نیز پرداخت پنج میلیون از دستمزد سالیانه ژائو را تقبل کرده است و چنان‌چه در صورت درخشش فلیکس مدیران «آبی‌های لندن» قصد خرید او را از اتلتیکو داشته باشند، می‌بایست در پایان فصل با همتای اسپانیایی خود بر سر میز مذاکره بنشینند.

فابریتزیو رومانو، کارشناس معتبر نقل‌و‌انتقالات فوتبال اروپا، ظهر یک‌شنبه، در توییتی ادعا کرد که دو تیم چلسی و اتلتیکو مادرید مذاکرات خوبی برای انتقال ژوائو داشته‌اند و ستاره پرتغالی نیم فصل دوم را در چلسی توپ خواهد زد.

فلیکس 23 ساله که اخیرا در رقابت‌های جام جهانی 2022 قطر عملکرد قابل قبولی را از خود به‌همراه پرتغال بر جای گذاشت، در سال 2016 به باشگاه بنفیکا پیوست و در فصل 19-2018 طی 26 بازی 15 گل در لیگ برتر پرتغال به ثمر رساند و با بازی‌های درخشان‌اش نام خود را در سطح جهانی مطرح کرد.

فلیکس در تابستان 2019، با قراردادی هفت ساله و به ارزش 126 میلیون یورو که چهارمین مبلغ نقل‌وانتقالات تمام ادوار تاریخ فوتبال محسوب می‌شود، به باشگاه اتلتیکو مادرید پیوست.

بیشترین بازدید موضوعات مهم