استقبال گسترده شیرازی‌ها از قهرمان «مستر المپیا»

پیش‌تر، هادی چوپان اعلام کرده بود که به علت غریب بودن در تهران و نداشتن گروه تدارکات، او شیراز را برای مراسم استقبال از خودش انتخاب کرده است

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

شهروندان شیراز صبح پنج‌شنبه، 8 دی، برای استقبال از هادی چوپان، نابغه ایرانی پرورش اندام با حضور در بخش پرواز‌های خارجی فرودگاه بین‌المللی شیراز سنگ تمام گذاشتند.

هادی چوپان، نابغه بدنسازی ایران و ملقب به «گرگ ایرانی»، صبح یک‌شنبه، 27 آذر، موفق شد برای نخستین بار عنوان قهرمانی دسته آزاد رقابت‌های پرورش اندام «مستر المپیا» در سال 2022 را کسب و جایزه نقدی 400 هزار دلاری مسابقات را از آن خود کند.

این نخستین مدال طلای تاریخ ایران و آسیا در مهم‌ترین رویداد پرورش‌اندام جهان است.

علت نیامدن چوپان به تهران

دارنده مدال طلای مسابقات 2022 «مستر المپیا»، روز گذشته با کنایه به مسئولان فدراسیون پرورش اندام جمهوری اسلامی با انتشار یادداشتی در اینستاگرام‌ خود دلایل عدم انتخاب مراسم استقبال‌اش در تهران، نوشت: «به علت غریب بودن در تهران و نداشتن گروه تدارکات، شیراز را برای مراسم استقبال انتخاب کردم.»

چوپان، سال گذشته پس از کسب مدال برنز و بازگشت از مسابقات «مستر المپیا» با بی‌مهری و عدم استقبال از مسئولان فدراسیون پرورش اندام قرار گرفت و در مصاحبه‌ای عنوان کرد: «مسئولین عددی نیستن، من نون بازومو می‌خورم. مسئولین هیچوقت موفقیت ورزشکاران را دوست ندارند.

«مستر المپیا» که معتبرترین مسابقات در رشته پرورش اندام است، هر ساله در بین ماه‌های نوامبر و دسامبر توسط فدراسیون جهانی پرورش اندام در ایالات متحده آمریکا برگزار می‌شود.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید