کمپین جالب آرژانتینی‌ها برای رئیس‌جمهور شدن لیونل مسی

43.7 درصد از مردم آرژانتین در نظرسنجی تارنمای «ام‌اس‌ان» به ریاست‌ جمهوری لیونل مسی رای داده‌اند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

در یک نظرسنجی جالب صورت گرفته در تارنمای آرژانتینی «ام‌اس‌ان»، مردم این کشور خواهان رئیس جمهور شدن لیونل مسی شده‌اند.

قهرمانی دراماتیک آرژانتین در جام جهانی 2022 قطر که با درخشش لیونل مسی به‌ دست آمد، باعث شده که محبوبیت این فوق‌ ستاره به طرز قابل توجهی بیشتر از قبل شود و اکنون مردم کشور آرژانتین با شرکت در یک نظرسنجی خواهان این شده‌اند که مسی جانشین آلبرتو فرناندس، رئیس‌جمهوری فعلی کشورشان شود.

در این نظرسنجی، 43.7 درصد از مردم به ریاست‌ جمهوری مسی که تحصیلات دانشگاهی هم ندارد، رای داده‌اند.

در ادامه این نظرسنجی آمده است که 37.8 درصد از کاربران با این ایده مخالفت کرده‌اند و رای 17.5 درصد از مردم ممتنع بوده و یک درصد هم در پاسخگویی به این سوال مشکل داشته‌اند.

دنیای سیاست همیشه برای ورزشکاران جذاب بوده و چهر‌ه‌های بسیاری بوده‌اند که از محبوبیت‌شان در دنیای ورزش به عنوان سرمایه‌ای در دنیای سیاست استفاده کرده‌اند‌.

از مهم‌ترین نام‌ها می‌توان به ژرژ وه‌آ، دارنده توپ طلای سال 1995 و ستاره پیشین تیم ملی لیبریا اشاره کرد که در حال حاضر ریاست جمهوری کشورش را برعهده دارد.

لیونل مسی، فوق‌ ستاره و دارنده هفت توپ طلای فوتبال جهان، با ارائه عملکرد فوق‌العاده و ثبت هفت گل و سه پاس گل نقش محوری را در سومین قهرمانی «آلبی‌سلسته» در جام جهانی قطر ایفا کرد. مسی در پایان مسابقات توپ طلای جام جهانی 2022 که به بهترین بازیکن این رقابت‌ها داده می‌شود را از آن خود کرد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید